Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR.HAXHI SINA

tek gjimnazi Partizani | 70 M2 | 18.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Rr.Haxhi Sina, tek gjimnazi Partizani, 70 M2, 18.000 leke
Kati 2
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, e kompletuar dhe bosh sipas deshires

18.000 leke

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)