Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Dinamo | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, vendparkim, i mobiluar, e shtruar me park...

Botuar më 21/05/2020
350,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 120 M2 | 20.000 Leke

Pranohen telefonata vetem nga cifte ! Jepet me qera kati i 3-te i nje vile 3-kateshe , hyrje me vete .( njelloj si te ishte apar Ambjenti eshte i mobiluar me oriendite e nevojshme per te banuar. Qeraja mujore 20.000 leke ne muaj . Drita + uje paguhen nga qeramarresi, 120 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

RR. TODI SHKURTI

afer Kompleksit Grand | 20 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
7.000 leke

TEK QYTETI STUDENTI,

rr. "Arben Broci" | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke

RR. TEODOR KEKO, UNAZA E RE

PERBALLE FABRIKES SE MIELLIT | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar, uje dhe drita, wi-fi te perfshira ne cmim

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

PRANE NEWS 24

rruga Aliafiz Ulqinaku | 70 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
12.000 leke

RR.HAXHI SINA

tek shkolla e kuqe | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, bosh, hyrje dhe porte me vete. E pershtatshme per cift ose familjare

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

MISTO MAME

Rr. Hamdi Cullhai, siper AML | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne nje shtepi private, 120 M2, kati 2, i mobiluar, hapesira te medha, korridor, tualet

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

RR."PJETER DUNGU"

mbrapa Postes (kinostudio) | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati 1 i nje vile, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

30m nga Shkolla Dhora Leka | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

Prapa Universitetit te Sporteve | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje shtepi private, 35 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj
)