Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. HAKI STERMILLI

perballe qndres shendetesore nr. 6. Kombinat | 44 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 44 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2-3 persona

Botuar më 09/07/2020
17.000 leke

RRUGA VLLAZEN HUTA

vila nr. 103 | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, dublex, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke

KINOSTUDIO

mbrapa Postes Shqiptare | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, ne nje shtepi private

Botuar më 08/07/2020
17.000 leke

RRUGA 5 MAJI

te tregu madh i Medreses | 56 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati pare i nje vile, 56 M2, i mobiluar, preferohen njerze serioz dhe korrekt

Botuar më 08/07/2020
16.000 leke

SUPER CMIM, 3+1 ME QERA TEK URA E SHKOZES,

rr. "Agush Gjergjevica", | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

Vilat Gjermane | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
13.000 leke

PAS AMBASADES ANGLEZE

rruga e Durresit | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 1 dhe 2 i nje vile, 120 M2, 8 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr

Botuar më 08/07/2020
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE

rr. "Kristaq Mone", | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, hyrje e mobiluar, shtepi private

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke

RR. BERIT BEJKER

prane sheshit Shqiponja | 50 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
21.000 leke

RR. GRAMOZ PASHKO

10 minuta me kembe nga Fakulteti Ekonomik | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 70 M2, E pershtatshme per cift ose te punesuar, jo per familjare

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke
)