Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRYQEZIMI I RR BARDHYL ME RR HOXHA TAHSIM

Tek kryqezimi i Rr Bardhyl me Rr Hoxha Tahsim | 75 M2 | 230 Euro

Jepet me Qera kati 1(Ap 1+1) i nje vile 2-kateshe, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 75 M2.Shtepia organizohet ne soxhorno per ndenje me mobilje qe do nderrohen, korridor qe lidh te gjitha ambientet dhe sherben edhe si ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, me oborr dhe vendparkim.Ambienti mund te ofrohet edhe bosh me nje diskutim ne cmim.Preferohen persona qe duan ta perdorin si studio private., 75 M2, ID: 251162

Botuar më 16/01/2021
230,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane bar kafe "SYRI" | 69 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera kati 1 i nje Vile 3-kateshe (Ap 1+1), me siperfaqe 69 M2, i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, korridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi, dhe1 tualet me dritare.  Cmimi 300 €., 69 M2, ID: 251163

Botuar më 16/01/2021
300,00 euro/muaj

LAPRAKE

prane Akademise se Biznesit | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ,shtepi private, 40 M2, i mobiluar, vetem per vajza.

Botuar më 15/01/2021
13.000 leke/muaj

RR. "MYSLYM KETA",

tek rruga Ura, | 16 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera nje dhome, shtepi private, 16 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 15/01/2021
9.000 leke

RRUGA ANASTAS KULLURJOTI

Ali Demi / Brryli | 120 M2 | 32.000 Leke

Shtepi 2 Kateshe me qera pjese e nje vile., 120 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i 3-te dhe i 4-tert i nje vile private. 2 dhoma gjumi , koridor oborr ballkon , banjo,sallon, guzhine.

Botuar më 15/01/2021
32.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

Te Vilat Amerikane | 140 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 3+1 ne vile 3 kateshe jepet Kati 1 me hyrje me vete sip. 140m2 me oborr me post parkim, 140 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/01/2021
350,00 euro/muaj

RR BERIT BEKER PRAPA ISH DOGANES

Astir | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet kati i pare i viles per familjare, 100 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/01/2021
30.000 leke/muaj

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo, ujë 24 ore, jepet per vajza, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 15/01/2021
10.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile 2+1, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, me panele diellore, ujë 24 ore, 60 M2

Botuar më 15/01/2021
25.000 leke

INSTITUT

Prane Universitetit | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, jepet per vajza

Botuar më 15/01/2021
18.000 leke/muaj
)