Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDER

prane Toptani Center | 68 M2 | 350 Euro

Jepet me qera hyrje 2+1 e adoptuar, ne katin e 1 te nje Vile, e mobiluar shume mire, siperfaqe 68 m². Hyrja organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 350 euro ne muaj., 68 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 10/05/2021
350,00 euro/muaj

LAPRAKE

prane Bar Oslo | 70 M2 | 25.000 Leke

Laprake, prane Bar Oslos, jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje Vile, siperfaqe 70 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, dhe hyrje me vehte.Jepet me qera 25000 Lek ne muaj., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 09/05/2021
25.000 leke/muaj

POSHTE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

perball kompleksit kristal 2 | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne shtepi private, 70 M2, kati 1, vendparkim, oborr, i mobiluar, e pershtatshme vetem per cifte

Botuar më 09/05/2021
25.000 leke

RR. NAZMI FRAKULLA

tek Fusha e Ali Demit | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, 1 banjo, bosh, me k/bufe, + 50m² oborr. 1 muaj paradhenie

Botuar më 09/05/2021
30.000 leke

BLLOKU VILAVE

ish stacioni fundit i Tiranes se Re | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 08/05/2021
22.000 leke

LAPRAKE

200 M NGA RRUGA KRYESORE | 35 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, i mobiluar, perfshire uje dhe drita

Botuar më 08/05/2021
13.000 leke

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

prane Spitalit te Femijeve | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 150 M2, i mobiluar

Botuar më 08/05/2021
30.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

Bulevardi Zogu I | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1 ne katin e 3 te nje Vile 5-kateshe, i mobiluar, siperfaqe 75 m². Vila organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 kondicioner, tualet, ballkon.Jepet me qera 300 euro ne muaj., 75 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 08/05/2021
300,00 euro/muaj

TEK SANATORIUMI,

prane spitalit | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati I i nje vile, hyrje e mobiluar.

Botuar më 08/05/2021
20.000 leke

UNAZA E RE

100m poshte hotel Rolandit | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, i mobiluar, vend per pakim brenda

Botuar më 08/05/2021
20.000 leke
)