Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA KAVAJES

Qendra Globe | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin e 3 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 55 m². Hyrja organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/08/2021
30.000 leke/muaj

VILAT GJERMANE

Rr.3 Vellezerit kondi | 100 M2 | 500 Euro

100 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/08/2021
500,00 euro/muaj

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 1+1, 30 M2, 1 banjo, ujë 24 ore me panel diellore, 30 M2

Botuar më 04/08/2021
20.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 1+1, 30 M2, 1 banjo, ujë 24 ore me panel diellore, 30 M2

Botuar më 04/08/2021
20.000 leke

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 700 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 04/08/2021
700,00 euro/muaj

RR. "FUAT TOPTANI",

500m mbi qytetin Studenti | 70 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne vile 2 kateshe, 70 M2, i mobiluar, hyrje e rregulluar. Preferohen familjare ose cifte.

Botuar më 04/08/2021
19.000 leke/muaj

UNAZA E RE

afer ish hotel "Rolando" | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 04/08/2021
15.000 leke

MBRAPA FAKULTETIT TE MJEKESISE

te spitali Amerikan 2 | 50 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati l i nje vile,1+1, 50 M2, i mobiluar, hyrje me vehte

Botuar më 04/08/2021
17.000 leke

LAPRAKE

PRANE FUSHES SE SPORTIT | 24 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 24 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 04/08/2021
16.000 leke

RRUGA TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1 ne katin e 2 te nje vile, e mobiluar, siperfaqe 130 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 130 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 04/08/2021
400,00 euro/muaj
)