Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BUDI

tek depo ujit, rruge kryesore | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garzoniere ne nje vile, 40 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje me vete

Botuar më 21/09/2019
13.000 leke

RR. “JORDAN MISJA”,

prane bulevardit te ri | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/09/2019
20.000 leke

MBRAPA MINISTRISE SE DREJTESISE (ISH ZERI I POPULLIT),

prane ish zerit te popullit, jepet me qera 2+1 | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I, bosh, 60 M2

Botuar më 21/09/2019
20.000 leke

KOMBINAT,

lagja 6 | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
15.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
20.000 leke

QYTETI STUDENTI

Rr"Gramoz Pashko", 600 metra nga Terminali Autobuzeve, Ekonomiku | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke/muaj

RR."FUAT TOPTANI"

afer Vilat Gjermane | 50 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 , shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
14.000 leke

RR. "MYSLYM KETA",

ne hyrje te rruges | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, dhe kompletuar me elektroshtepiake, totalisht e rregulluar, hyrje shtruar me parket, + oborr 100m².

Botuar më 20/09/2019
22.000 leke

RR. ISUF SEFERI

prane rr. Mihal Grameno | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, oborr, vend parkimi per makine

Botuar më 20/09/2019
18.000 leke

RR. "MIHAL GRAMENO",

tek Depo e Ujit, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
15.000 leke