Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PJETER BOGDANI

nr.16, Bllok | 95 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati pare i nje vile dy kateshe, 3+1, 95 M2, plus 16m bodrum+oborr. E pershtatshme dhe per zyre.

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro/muaj

RR. PJETER BOGDANI

nr.16, Bllok | 95 M2 | 350.000 Euro

Shitet kati pare i nje vile dy kateshe, 3+1, 95 M2, plus 16m bodrum+oborr. E pershtatshme dhe per zyre. Me hipoteke.

Botuar më 28/09/2021
350.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - UJI I FTOHTE

Afer 7 pallateve | 145 M2 | 22.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera kati i dyte i nje vile, 4 dhoma fjetje private, sallon me hapsire mjaft te madhe, kuzhine e kompletuar, lavatrice, WIFI, condicioner. Ofrohet per vajza studente per vitin akademik, zona eshte e qete dhe lagjia eshte e banuar prej familiaresh. Perfundimi i marreveshjes eshte 01.06.2022., 145 M2, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uje drita 24/7

Botuar më 28/09/2021
22.000 leke/muaj

RRUGA ALI SHEFQETI

Prane Shkolles 9 vjecare "Androkli Kostallari" Ngjitur me stacionin e autobusit. | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera shtepi private kati i pare 1+1 e pershtatshme per 3 persona, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
12.000 leke

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
450,00 euro

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 800 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro/muaj

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 800 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Te rruga qe lidh shkozen me brrylin | 800 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera  Vile 3 kateshe. Me siperfaqe  800 m2 Jepet me qera  Vile 3 . Jepet me qera  Vile 3 kateshe. Me s Organizohet:. Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku•  4 dhoma secili kat.  3 banjo. Secili kat.  3Ballkon. Oborr para .. Garazhd Ofrohet: . Bosh. Gjendje shume e mire . Zone e qete. Lehtesisht e aksesueshme. Kondicioner. Me pllake Cmimi :2500 euro i diskutushe, 800 M2, bosh, gjendja: e re, jepet per cerdhe kopsht e zyra etj

Botuar më 28/09/2021
2.500,00 euro/muaj

RR. “GANIMETE TERBESHI”,

LAPRAKE, MBRAPA SPITALIT USHTARAK | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, kati I, 50 M2, pjeserisht e kompletuar, hyrje me vete

Botuar më 27/09/2021
15.000 leke

TEK XHAMLLIKU

rruga Dum Alla | 200 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi tre kate, 200 M2, kati 1, oborr, me dokumenta te rregullta

Botuar më 27/09/2021
120.000,00 euro
)