Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKË,

Mbrapa Spitalit Ushtarak | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I i nje shtepie private, 70 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar pjeserisht, uje e drita 24h

Botuar më 23/11/2020
18.000 leke

DON BOSKO

prane Skolles Qazim Turdiu | 47 M2 | 30.000 Leke

Don Bosko, prane shkolles “Qazim Turdiu”, jepet me qera kati i 3 i nje Vile 3-Kateshe, e mobiluar dhe e kompletuar totalisht, siperfaqe 47 m2. E gjithe Vila eshte me sistem izolimi kapot, sistem diellor per ngrohjen e ujit, kondicioner inverter, dhe me pajisje te reja shtepiake. Hyrja perbehet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 30000 leke ne muaj., 47 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/11/2020
30.000 leke/muaj

RR. PJETER BOGDANI

nr.16, Bllok | 95 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati pare i nje vile dy kateshe, 3+1, 95 M2, plus 16m bodrum+oborr. E pershtatshme dhe per zyre.

Botuar më 23/11/2020
500,00 euro/muaj

QYTETI STUDENTI

prane fakultetit Ekonomik | 30 M2 | 6.000 Leke

Jepen me qera dhoma teke, dyshe dhe treshe nga 16m² deri ne, 30 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, secila dhome me tualet

Botuar më 23/11/2020
6.000 leke/person

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

30m nga Shkolla Dhora Leka | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 23/11/2020
20.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo,ujë 24 ore, jepet per vajza,, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/11/2020
10.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo,ujë 24 ore, jepet per vajza,, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/11/2020
10.000 leke

RR. "RAMAZAN ZALLI"

jepet me qera vile tre kateshe jepet e gjith vila ose e ndare me kate, kati I i pershtatshemn per biznes, 80m, kati II bosh, kati 3 | 140 M2 | 1.300 Euro

2 dhoma (njera me tualet)+holl+ballkon, sip.cdo kati, 140 M2, e kmpletur totalisht. Me oborr perpara, parkim. Kati III cmimi 400 E dhe e gjithe vila

Botuar më 22/11/2020
1.300,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

prane shinave | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/11/2020
20.000 leke

STACIONI I FUNDIT I KRISTALIT

Afer | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i 3 ne nje shtepi private, 120 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/11/2020
25.000 leke/muaj
)