Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES

tek ura e DAJLANIT, prane Kastratit | 150 M2 | 250 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
DURRES, tek ura e DAJLANIT, prane Kastratit, 150 M2, 250 euro
Pjeserisht i mobiluar
Oborr
Përshkrim

Jepet me qera vile 2 kateshe, 150 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar, kati 1 ka nje sallon, tualet dhe kuzhine; kati 2 ka 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon nga 2 krahet, me pozicion Jug-lindje

250,00 euro

Botuar më 14/01/2022

Telefon
)