Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DALIP TOPI

Rezidenca 3D | 170 M2 | 400 Euro

Shtëpia ndodhet në një zonë ku ka ndërtesa private tre deri në katër kate. Pranë zonës se Freskut dhe vazhdimit të Kodres se Priftit. Në Rrugën Dalip Topi pranë rezidencës 3D. Zona është e qetë, larg smogut. Shtëpia eshtë 3 kateshe ,e rrethuar ,me portë me telekomandë,dhe dy vënde parkimi., 170 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2020
400,00 euro/muaj

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, kati II i nje vile, 1 banjo,ujë 24 ore, jepet per vajza,, 25 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
10.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 1+1, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, më panele diellore, ujë 24 ore,, 30 M2

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke

RR. 3 DESHMORET

150m nga Big Market, Yzberisht | 75 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private 1 kateshe, koridor i bollshem, e pershtatshme per studenta dhe familjare, 75 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, paradhenie dy muaj

Botuar më 25/09/2020
11.000 leke

KINOSTUDIO

mbrapa Postes Shqiptare | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, ne nje shtepi private

Botuar më 25/09/2020
17.000 leke

NE ZGJATIM TE BULEVARDIT TE RI

perballe tregut | 60 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 25/09/2020
19.000 leke

ALLIAS

afer Karburant Kastratit | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 25/09/2020
18.000 leke

ALLIAS

afer Karburant Kastratit | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 25/09/2020
18.000 leke

RR. URA

tek Ura e Gjeroses | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 100 M2, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 25/09/2020
23.000 leke

RR. “DURRESIT”, PRANE ISH DOGANES, TEK SHESHI SHQIPONJA,

100m nga rruga kryesore | 110 M2 | 28.000 Leke

Jepen me qera 2+1, 110 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 25/09/2020
28.000 leke
)