Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FINANCIER/E

Vende te lira pune - DIAMOND SOCIETY SHPK Transport Urban i Tiranes

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Te njohi programet excel. Te interesuarat te kontaktojne ne numerin e telefonit ose te paraqiten prane zyrave tona 8:00-16:00 (E hene-Premte).

Detyrat dhe Pagesa

60.000 lek+sigurime

Kontakte

Adresa: Rr. "Gjin Gjergji", Selite, prane Universitetit Marin Barleti Tirane

Botuar më 25/05/2023

)