Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET KASE FISKALE

Gjendja: shume e mire, Kase fiskale Aclas e BNT 300 euro kushton e re tek BNT Electronics,Kasa eshte ne gjendje pune i printon faturat paster si te ishte e re boja e printerit nuk i eshte nderruar akoma.

Botuar më 12/04/2021
200,00 euro

TAVOLINA DHE KARRIGE

Gjendja: shume e mire, Shiten Banaku bashke me Tavolinat dhe Karriget( 5 tavolina dhe 15 karrige). Ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion na kontaktoni, Laç, Kurbin

Botuar më 12/04/2021
20.000 leke

** OKAZION.ALBANIA ME EKSPERIENCE SHUME VJEÇARE NE TREG. ** SHESIM DHE BLEJME KARRIGE DHE TAVOLINA PER BARE & RESTORANTE TE REJA DHE TE PERDORURA!!

BLEJME PAISJE KUZHINE INOKSI, ETJ. OFROJME GARANCI DHE SERIOZITET NE PUNE. ÇMIME KONKURRUESE! na ndiqni ne instagram: okazione.albania

Botuar më 11/04/2021

THIRRJA PËR APLIKIM

MUSTAFA HOXHA , bën këtë SHPALLJE Fetesë për Koutim ( Dhënie te Ofertes) për kompanit e interesuar dhe të kualifikuar që të dorëzojë një ofertë/propozim për mallrat

Botuar më 10/04/2021

SHITEN MAKINERITE METALPRERESE

Tranzh + pikatrice, prerje dhe kthim llamarine deri ne delta 5mm dhe nje prese 6 ton + vegla te tjera pune. Ne gjendje pune, Tek Zogu i Zi, prane Ringut

Botuar më 10/04/2021
11.000,00 euro

BILARDO

Gjendja: shume e mire, Shiten bilardo ne gjendje pune.2 cope 800mij lek Arsya mospordorimit. Per me shum me shkruani ne whatsapp.0699494480, Tirane

Botuar më 10/04/2021
80.000 leke

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur, frigorifer i vogel 7000 leke

Botuar më 08/04/2021

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, material lekure dhe me strukture druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 08/04/2021
25.000 leke

KARRIGE ZYRE

Gjendja: e re, material lekure, me piston dhe rrotullim, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 08/04/2021
17.000 leke
)