Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET DHOMA THARJE DHE BRUMATRICE

Bashke me karelat e saj. Cmimi 13.000 Euro mund te kembehet me toke ose me makine. Sh...

Botuar më 16/07/2019

FRIGORIFER EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, i pershtatshem per pasticeri per ekspozimin e embelsirave, e g...

Botuar më 13/07/2019
40.000 leke

MOBILJE PER DENTIST

Gjendja: shume e mire, Lavaman per Dentist me sirtare, e bere me porosi, e perdorur vetem pak dite,, Tirane

Botuar më 18/07/2019
25.000 leke

LINJE PAKETIMI CAJ DHE BIME MEDICINALE NE BUSTINE

Gjendja: shume e mire, dhe materiale shtese, + 2 mullinj Italian me 4 krera, dimension grirjeje, Kombinat Tirane

Botuar më 18/07/2019
16.000,00 euro

5 TAVOLINA TE BARDHA(NE KREM)

Te rrumbullakta, per lokal. 18 poltrona, te veshura, ngjyre blu

Botuar më 18/07/2019
60.000 leke

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur. 10.000 leke.

Botuar më 18/07/2019

SHITEN PAISJET E NJE FAST FOODI TE KOMPLETUAR. FRIGORIFER ME 13 VASKETA 80.000 LEKE. GJIRO MISHI ME 3 VATRA 35.000 LEKE. FRITEZE ME DY VATRA ME KORRENT 30.000 LEKE, BANAK SHUME PAK I PERDORUR, NE GJENDJE PERFEKTE, 80.000 LEKE

Kapele aspirimi 15.000 leke. Reklame 35.000 leke. Tavoline pune me syrtare, 30.000 leke.Tavoline mbajtese me lavamane, 50.000 leke. Komplete tavolinash dhe karrigesh,te reja, 25.000leke, zgare me pjekje me gaz 30000 Leke. Frigorifer Ngrires Banak, 2.5m 150000leke. 6Komplete tavolinash dhe Karrikesh, vetem 3muaj te perdorura, 25.000 leke, prerese mishi

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke

SHITET FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, marke Italiane, çmimi 130.000 leke

Botuar më 18/07/2019

SHITEN PAJISJE PICERIE

Gjendja: e mire, furre, brumatrice, frigorifer banak, frigorifer pijesh, frigorifer kollon inoxi, expozues, Tirane

Botuar më 17/07/2019
230.000 leke

SHITEN PAJISJE DYQANI

Gjendja: e mire, rafte me lartesi 2.5, dhe gjeresia 1.4m, tek Astiri. Copa

Botuar më 16/07/2019
5.000 leke

SHITET DHOMA THARJE DHE BRUMATRICE

Bashke me karelat e saj. Cmimi 13.000 Euro mund te kembehet me toke ose me makine. Shitet Blurese gruri 700 Euro

Botuar më 16/07/2019