Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE 2 PASQYRA BASHKE ME MBAJTESEN E PRODUKTEVE

2 poltrona, 1 lavatest, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan ...

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

RAFT EKSPOZITOR

Gjendja: e mire, per dyqane kepucesh, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
5.000 leke

EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, me ndricim per dyqane, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
8.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, material lekure dhe me strukture druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke

SHES FETATRICE (PRERESE SALLAMI)

Gjendja: shume e mire, Shes Fetatrice Prerese Sallami ne gjedej shume te mire pune, italiane, Kombinat,TIRANE

Botuar më 26/05/2020
28.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE 2 PASQYRA BASHKE ME MBAJTESEN E PRODUKTEVE

2 poltrona, 1 lavatest, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan me tavoline,1 dollap per mbajtjene bojrave, krevat depilimi profesional+aparatin e shkrirjes, nje sekretari me karrige, gershere prerje, gershere rrallimi, tharese flokesh, 1 vit te perdorura, te markes Ceriotti Italiane

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 26/05/2020
70.000 leke

VAPORIZATOR

Gjendja: shume e mire, me avull dhe lupe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/05/2020
9.000 leke

VAPORIZATOR

Gjendja: shume e mire, me avull dhe lupe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/05/2020
8.000 leke

SHES PAJISJE PER SALLON BUKURIE&QENDER ESTETIKE

Gjendja: e mire, Ne shitje pajisjet per sallon bukurie: ekspozitor, krevat depilimi, lavatest, poltron,dy pasqyra, pajisje per pastrim fytyre etj.Ne gjendje te perdorur.Per me shume info kontaktoni, Tirane

Botuar më 25/05/2020
100.000 leke
)