Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MAKINE QEPESE

Gjendja: e re, Shitet makina qepse per arsye mosperdorimi me cmim oferte.

Botuar më 01/06/2023
65.000 leke

PAJISJE PARUKERIE OKAZION

Gjendja: e mire, Shiten pajisjet jane te perdorura dhe ne gjendje te mire pune. Shiten per arsye emigracioni. Pajisjet shiten te gjitha se bashku dhe jo vec e vec

Botuar më 01/06/2023
1.000,00 euro

MAKINE QEPESE

Gjendja: shume e mire, Shitet makine qepse ne gjendje shume te mire, Berat

Botuar më 01/06/2023
450,00 euro

PAJISE PER BERBERHANE

Shiten gjitha paisjet e berberanes ne gjendje te shkelqyer per arsye ndrrim arredimi, Berat

Botuar më 01/06/2023
1.000,00 euro

RAFT ZYRE

Gjendja: shume e mire, me kanata druri dhe kanata xhami, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 01/06/2023
25.000 leke

MAKINERI DRURI DEWALT

Gjendja: e mire, Shitet makineri druri Radial marka DEWALT. Marke shume e mire.Krahu 1100. Disk 350 - prerje 360, Per me shume info kontaktoni ne whatsapp, Durres

Botuar më 01/06/2023
1 leke

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, e zeze, me skelet metalik, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/05/2023
4.500 leke

KARRIGE COPE

Gjendja: shume e mire, me rrota,ngj blu, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/05/2023
4.000 leke

POLTRON PE PARUKERI

Gjendja: shume e mire, me piston lekure e zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/05/2023
8.000 leke

SHITET SUB WUFER 600 WAT SUPER I FUQISHEM

Gjendja: e mire, Shitet sub wufer 600 Wat me dy bobina, super i fuqishem, Shkoder

Botuar më 31/05/2023
1.230 leke
)