Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BANAK

Gjendja: shume e mire, shitet banak ngjyre e zeze materiali dru me mermer siper i pershtatshem per lokal eshte i pershtatur me rafte nga brenda eshte ne forme L ka dhe nje pjese tjeter nga brenda, Tirane

Botuar më 23/01/2020
80.000 leke

FRIGORIFER KUZHINE INOKS PROFESIONAL. 45.000 LEKE

Furre elektrke monofaze, per pica dhe panine, ekonomike. 45.000 leke

Botuar më 23/01/2020

SHES APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT NE FUSHEN E ESTETIKES, ARSYE EMIGRIMI

Gjendja: shume e mire, aparaturat jane te pajisura me sistem te dixhitalizuar, me autoprogramim, pra me nje buton kryen protokolle te detajuara sipas specifikave te lekures, trupit., depilim i perhershem, trajtim rrudhash, celuliti, rimodelim, program dobesimi dhe masazhesh, trajtim i specializuar i akneve dhe lekurave kuperoze, trajtim venash te demtuara

Botuar më 22/01/2020
9.900,00 euro

10 TAVOLINA BARI

Ne gjendje te mire, Çmimi per secilen tavoline

Botuar më 21/01/2020
7.000 leke

EKSPRES KAFEJE PROFESIONAL, ME 4 GRUPE,

Shume pak i perdorur, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 21/01/2020
250,00 euro

MAKINE QEPESE

Model Flutura, ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/01/2020
13.000 leke

MANEKIN

Gjendja: shume e mire, trup i plote, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 21/01/2020
9.000 leke

RAFT ZYRE

Gjendja: shume e mire, me 2 kanata xhami, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 21/01/2020
8.000 leke
)