Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TAVOLINE PER NE ZYRE

Gjendja: shume e mire, ngjyre qershie, me 2 sirtare, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel, "Classic"

Botuar më 04/02/2023
13.000 leke

SHITET MAKINE QEPESE INDUSTRIALE & SYZATOR

Monofaze, lineare dhe nje syzator jo industrial (i paperdorur), sapo ardhur nga Gjermania. Cmimi per secilen, Tirane

Botuar më 04/02/2023
300,00 euro

BANAK RECEPSIONI

Gjendja: shume e mire, ngjyre rover, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 03/02/2023
7.200 leke

SHITET BIZNESI - TE PALLATET AGIMI ID: BILLION2328

Biznesi ka funksionuar si dyqan bizhuterish "hand-made".Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe moderne. Ka siperfaqe 40 m2, ka nje hapsire open space, nje depo dhe nje tualet, Ambienti ka rafte druri, punime me gips, sistem ndricimi, sistem sigurie. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone tel.+355692033500

Botuar më 03/02/2023
6.700,00 euro

SHITEN PAISJE LOKALI: 2 FRIGORIFER KUZHINE ME 2 DYER (NGRIRES DHE FRESKUES), 10.000 LEKE DHE 20.000 LEKE. FRIGORIFER BANAKU NGRIRES 20.000 LEKE. FRIGORIFER VITRINE NGRIRES 15.000 LEKE. 2 FRIGORIFERE ME 1 DERE NGRIRES DHE FRESKUES, 12.000 LEKE DHE 8.000 LE

Gjendja: shume e mire, 2 tenda dielli nga 3m/secila. 15.000 leke/secila. Furre sobe me gaz, 20.000 leke. Aspirator bashke me motorrin 20.000 leke. 4 boliere 50Litra/secila. 8.000 leke/secila., 2 Boliere 80Litra, 10.000 leke/secila. 20 karrige me cope, 1500 leke/secila. 8 tavolina druri, 3.000 leke/secila, etj.

Botuar më 02/02/2023

OKAZION PER ARSYJE MBYLLJE AKTIVITETI

Gjendja: e re, Shes tavolin banak rafte mbajtse murale per rroba 4 manikina rrobash per femije me cmim okazion, Tiran

Botuar më 01/02/2023

SHITEN PAISJET E NJE SALLON BUKURIE

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e thonjeve (2 tavolina+2 karrike+seti i punes), krevat depilimi me te gjitha aparaturat e nevojme, raftet, karrike te klientit, lavatest, permanenti e shume paisje te tjera. Shiten me cmim okazion

Botuar më 31/01/2023
1.600,00 euro

KARRIGE NGJ GRI

Gjendja: shume e mire, me rrota, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/01/2023
500 leke

POLTRON I KUQ

Gjendja: shume e mire, me piston, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/01/2023
450 leke

KARRIGE ME RROTA

Gjendja: shume e mire, lekure e zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/01/2023
4.500 leke
)