Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 2 BUFE KENDORE DHE E DREJTE, 60.000 LEKE DHE 30.000 LEKE

Bufe me aspirator 60.000 leke, bufe 4m me lavapjate 30.000 leke,, rafte metalike 15.000 leke, paisje parukerie totlaisht te kompletuara, 2 muaj te perdorur. 120.000 leke

Botuar më 21/02/2020

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 20/02/2020
2.000,00 euro

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, ngjyre venge, me kembe metalike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/02/2020
9.600 leke

KARRIGE ZYRE

Gjendja: e re, material lekure, me piston dhe rrotullim, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/02/2020
17.000 leke

SHITEN PAISJE PER FURRE BUKE

Te gjitha aksesoret dhe paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune. Mundesi shitje te gjitha bashke ose vec e vec, Adresa: perballe Gjykates se rrethit, tek Palma e Arte

Botuar më 18/02/2020
3.004.272 leke
Botuar më 17/02/2020
150.000 leke

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, ngrirje+ftohje. 8 m x 2.5 m x 2.8 m, motor CARRIER, pult komandimi , panel te brendshem te levizshem me shina per ndarje sipas deshires ne dy ambjente te pavarur nga njeri tjetri, Shkozet , Durres

Botuar më 17/02/2020
9.000,00 euro

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, TE REJA DHE BASHKOHORE ME MOTORRIN DENTAR TEK ISH BLLOKU. ATTREZZATURE CLINICA SMILE IDENTITY: - N. 2 RIUNITI USATI OMS LINEA 90 COMPLETI CON: MODULO SIRINGA, MODULO TURBINE, MODULO ABLATORE, MODULO MICROMO

Revisionata con tappezzeria nuova: Radiografico Extend Myray. Serie di mobili con: Lavello x2Cassettiera, Servomobile antina piano da 210 Lavello 1 dx e 1 sx. Pompa aspirazione, Turbojet 2 Cattani, Compressore Cattani bicilindrico con essiccatore, Autoclave W&H, Sigillatrice, Vaschetta ultrasuoni-n. Contrangoli W&H rosso WG 99LT-n. Contrangoli W&H blu WG

Botuar më 17/02/2020
65.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, KASA, 2 TENDA, 2 FRIGORIFER KOLLON FRESKUES DHE NGRIRES,

Rafte Italiane, nje kompresor ajri, pompe uji. Shiten te gjitha ose vec e vec. Cmimi total

Botuar më 16/02/2020
2.800,00 euro

SHITEN

Makine per prodhimin e akullores bashke me frigoriferin dhe vasketat perkatese, bumatrice per byrek, 2 cope bashke me tavat pjekese.

Botuar më 15/02/2020
320.000 leke
)