Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PER MBYLLJE AKTIVITETI MOBILJE PER REKLAMIM KOZMETIKE,

Tavoline si dhe mbajtese per aksesore te ndryshem. Pothuajse te reja (6 muaj te perdorur).

Botuar më 10/05/2021
40.000 leke

KOKE VINCI ITALIANE 500KILOGRAM NGARKESE

Gjendja: shume e mire, Shes koke vinci si ato te megateku. Eshte dora e pare, ka qene disa vite e magazinuar se kam qene jashte shtetit. E blere 96000lek. Shitet 35000Lek. Mban 500Kile 3 fazor, Kombinat, Pallatet Derveni, Rruga e Qelqit

Botuar më 07/05/2021
35.000 leke

SHITEN MATERIALE NDERTIMI,

Celesa kollon 55 lidhje, tub i rrumbullaket kollon fi 30 (2 cop) dhe fi 40 (2 cop). Vibrator i kompletuar+ nje tub rrezer. Cmimi, Lagjia 3, Kamez

Botuar më 07/05/2021
100.000 leke

KARRIGE

Statike blu, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 06/05/2021
1.600 leke

SHITET MAKINERI AKULLI PROFESIONALE CRESH 540KG /24ORE

2 makineri profesionale 300 KG/24 ORE dhe 1 makineri akulli "Cresh". 500KG/24ORE.Cmimi diskutohet nga afer

Botuar më 06/05/2021

PIGERINE HEKURKTHYESISH

Gjendja: e mire, 2000 Euro, shtrydhese rrushi, 1000 Euro, fabrike akullore, 10000 Euro, mulli sheqeri, Kavaje

Botuar më 05/05/2021
500,00 euro

PAISJE AKULLORE,

Bluarje sheqeri, pjegerina.

Botuar më 05/05/2021
)