Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 26 TAVOLINA DHE 69 KARRIGE RESTORANTI, MATERIAL DRURI,

Per ambient te brendshem. Shume te mirembajtura, Çmime OKAZION!! karrigeve 2.000 leke/secila dhe tavolinat 3.000 leke/secila, çmime te diskutueshem.

Botuar më 13/10/2019

SHITEN PAJISJE LOKALI

3 cadra kobra (4.5m x 4m) me profile te trasha dhe xhama per veranda lokalesh (1.6 m te larta dhe 20m te gjera)

Botuar më 12/10/2019

SHITEN PAISJE

Rafte dyqani, profesional metalik, 16 m linear. Cmimi 4000 leke/m²

Botuar më 11/10/2019
4.000 leke

SHITET LINJE PRODHIMI GURESH ABRAZIVE

Makinerite ne gjendje pune shume te mire., Durres

Botuar më 11/10/2019
15.000,00 euro

SHITEN PAISJE PER SALLON BUKURIE,

Gjendja: e mire, ne gjendje te mire, funksionale, per efekt te largimit jashte shtetit jane me kete cmim. Per me shume informacion na telefononi., Sauk, perballe akademise se rendit

Botuar më 11/10/2019
130.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, rafte, mbajtese bizhu, poltron, lavastovilje, pasqyra, kompjuter, etj.

Botuar më 11/10/2019
150.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 60.000 LEKE.

Rafte 40m, 4500 leke, frigorifer shtepie 6000leke/secila. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues: 2.5m 120.000 leke. Frigorifer lulesh 80000 lek,, Rafte marketi e dyqani 20m, 6.000 leke/m, mulli kafe greke 60.000 leke, frigorifer kolon pastiçerie 50.000 leke. Frigorifer mural 2.5m 150.000 leke. Kondicioner 42''. 80.000 leke.

Botuar më 11/10/2019

FRIGORIFER

Kollon Freskues, me shina. 1 vit i perdorur.

Botuar më 10/10/2019
80.000 leke

MOBILJE PER DYQAN LULESH

Gjendja: shume e mire, Shiten mobilje per dyqan lulesh pasi mbyllet biznesi, Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re (ura e NSHRAK)

Botuar më 10/10/2019
250.000 leke
)