Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE 2 PASQYRA BASHKE ME MBAJTESEN E PRODUKTEVE

2 poltrona, 1 lavatest, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan ...

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

TIRANE, SHES MAKINERI SHTYPSHKRONJE TË NDRYSHME!

Gjendja: shume e mire, Makineri shtypi e madhe - 8'000 EuroMakineri shtypi e vogël Heldenbergm frigoriferike - 15'000 EuroThika - 4'000 EuroMakineri plastifikimi - 3'000 EuroMakineri formash - 1'500, Tirane

Botuar më 28/05/2020

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, me pult komandimi , freski dhe ngrirje deri -27 grade , panel i levizshem me shina per ndarje ne dy ambjente , elektromotor Carrier, permasa 8m x 2.5m x 2.8m,, Shkozet , Durres

Botuar më 28/05/2020
7.000,00 euro

SHITET TAVOLINE PROFESIONALE

Gjendja: e re, 160cm x 80cm ngjyre kafe dhe te zeze bashke me karrige/poltrone te re, lekure e zeze, te paperdorur per arsye te Covid 19 dhe 2karrige.Foto wapp, Tirane

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro

SHES FURRE PER PICA DHE BYREK

Gjendja: e mire, Shitet furre me gaz per pjekje picash dhe byrekesh perdorur 1 vit shitet per arsye mbyllje biznesi cmimi i arsyeshem.Furre picash Furre byrekesh Furre me gaz, Rruga teodor keko perball karburant kastratit

Botuar më 27/05/2020
90.000 leke

RAFT EKSPOZITOR

Gjendja: e mire, per dyqane kepucesh, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
5.000 leke

EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, me ndricim per dyqane, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
8.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, material lekure dhe me strukture druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke

SHES FETATRICE (PRERESE SALLAMI)

Gjendja: shume e mire, Shes Fetatrice Prerese Sallami ne gjedej shume te mire pune, italiane, Kombinat,TIRANE

Botuar më 26/05/2020
28.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE 2 PASQYRA BASHKE ME MBAJTESEN E PRODUKTEVE

2 poltrona, 1 lavatest, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan me tavoline,1 dollap per mbajtjene bojrave, krevat depilimi profesional+aparatin e shkrirjes, nje sekretari me karrige, gershere prerje, gershere rrallimi, tharese flokesh, 1 vit te perdorura, te markes Ceriotti Italiane

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro
)