Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPJUTER BARI BASHKE ME PROGRAM

150 Euro
Karakteristika

Informatike-elektronike, Ne shitje, Kompjutera
Kompjuter bari bashke me program, 150 euro
Përshkrim

Shitet kompjuter bari, bashke me program, Shitet kompjuter I kompletuar me program bari dhe printer termik .Shitet per arsye mbyllje aktiviteti Cmimi i diskutueshem

150,00 euro

Botuar më 26/05/2023

Telefon
Email
)