Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET USB 2 TB 3:0

gjendja: E re | Tiranë | 20 Euro

Shes USB 2TB 3.0.

Botuar më 03/08/2020
20,00 euro

SHITET SSD 512

Tiranë | 7.500 Leke

GB I RI, 10 herë më i shpejte sesa një hard disk 7200rpm, Transferimi i të dhënave: 512 GB - lexon deri në 500MB/s dhe shkruan 450 MB/s, Temperatura e funksionimit 0° C deri 70° C.

Botuar më 03/08/2020
7.500 leke

GAMING PC

gjendja: Shume e mire | 365 Euro

Asus, Gaming Pc. Pc asus shume i mire. K grafike Asus Rog Strix Radeon Rx 480 8gb I kompletuar dhe gati per te luajtur. Para 1 muaj e kam sjelle nga gjermania. Per me teper Shiko fotot, Tirane

Botuar më 02/08/2020
365,00 euro
)