Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BOKSE AIWA MADE IN JAPAN

gjendja: E mire | 9.000 Leke
Karakteristika

Informatike-elektronike, Ne shitje, Bokse/kufje
Bokse aiwa made in japan, 9.000 leke
Përshkrim

Shiten bokset te markes Aiwa ne gjendje shume te mire, cilesi e padiskutueshme japoneze me ze te qarte dhe cilesor per degjim te detajuar., Tirane

9.000 leke

Botuar më 01/06/2023

Telefon
Email
)