Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM NJE MESUESE E CIKLIT 9-VJECAR

Jap mesim ne kushtet e shtepise. Jam me eksperience pune. Synimi per te patur rezultate sa me te larta eshte maximal si dhe mund ti shoqeroj femijet ne shkolle, Prane 21 Dhjetorit. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit

Botuar më 15/08/2019

OFROJME SERVIS PER EKSPRESA KAFEJE (JO SHTEPIE)

Mullinj kafeje, makina akulli dhe e bejm servisin e tyre me garanci te plote. Blejm ekspresa kafeje dhe mullinj kafeje te perdorur.

Botuar më 15/08/2019

KERKOHET KUJDESTARE PER 2 FEMIJE 3 VJEÇ NE GOSTIVAR, MAQEDONI.

Mosha 40 - 50 vjeç., Gostivar-Maqedoni. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne: 0697418308 ose Viber mbas ores 11.30 ne:

Botuar më 15/08/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER DY TE MOSHUAR

Ofroj vend pune ne pozicionin kujdestare per dy te moshuar,te kete eksperienca te meparshme dhe me kohe te plote (dite &nate). Na kontaktoni ne tel 0676497035, Rruga "Komuna e Parisit"

Botuar më 14/08/2019

KERKOJ BABY SITTER PER NJE FEMIJE/WE ARE LOOKING FOR A BABYSITTER TO BE CARING (EVEN FOREIGN)

Te jete me eksperience pune, me Cv pune. Mosha 45-55 vjec, Te jete familjare, Paga e kenaqshme. We are looking for a babysitter, to be caring, with experience of work, Rruga e Elbasanit, (Shkolla e Baletit )

Botuar më 13/08/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40.000 leke, Berat

Botuar më 13/08/2019

KERKOJ PUNETORE

Shtepie. Mosha mbi 35-45 vjec. Te jete nga Permeti, me eksperience pune, Mbrapa Fakultetit Ekonomik

Botuar më 13/08/2019