Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET NJE VAJZE, MOSHA DERI NE 25 VJEÇ SI SHOQERUESE PER FEMIJE TE KLASES SE PARE

Te kete mbaruar per psikologji, lokopedi. Preferohet zona e Brrylit pasi edhe shkolla eshte ne kete zone, Te interesuarat te dergojne sms ose te kontaktojne

Botuar më 12/09/2019

KERKOHET KUJDESTARE

Per femije dhe mirembajtje te ambjentit te shtepise

Botuar më 11/09/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE/DADO

Gjate paradites do te mirembaj shtepine, gjate pasdites do mbaje 1 djal 2 vjec. Orari i punes 11.00-20.00. Kushtet dhe pagesa e kenaqshme, Adresa: Komplesi Kontakt, mbrapa 21 Dhjetorit

Botuar më 11/09/2019

** KURS KUZHINE "CHEF MONDI" I VETMI KU JU MUND TE MERRNI ZANAT PROFESIONAL! 3, 6, 9 MUJOR PER: KUZHINIER, PICIER, PASTICIER. *TRAJNIME PROFESIONALE, TEORI / PRAKTIKE. JU DO TE TRAJNOHENI NGA KUZHINIER PROFESIONIST ME EKSPERIENCE 20 VJEÇARE I C

** Nuk do te gjeni shume nxenes ne kursin tim. Komunikim absolut. Çmimi konkurent vetem 20.000/muaj. Te gjithe nxenesit do pajisen me Çertifikate te njohur nga Ministria, Perballe Restorant Fresku. Facebook: Kurs Kuzhine Chef Mondi. Vizitoni: Http://chefedmondi.blogspot.com. Instagram: edmondsala.1

Botuar më 11/09/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per te moshuar, babysitter, ose punetore shtepie, ne Gjermani ose Itali

Botuar më 10/09/2019

KERKOJ NJE KUJDESTARE SHTEPIE

Per 4 ore ne dite, per pune shtepie, gatim dhe shoqerimin e nje femije 9vjec. E hene - e premte., Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit

Botuar më 10/09/2019
16.000 leke/muaj

KURS INTENSIV INDIVIDUAL PER TE MESUAR ITALISHTEN E FOLUR( CALL CENTER)

Nese synimi juaj eshte te pervetesoni ne nje kohe te shkurter gjuhen Italiane ofrojme kurse Intensive 3-4 javore. Seanca e pare falas . Program Individual, Qender, prane gjimnazit partizani

Botuar më 10/09/2019
9.000 leke/muaj

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE VETEM PER PUNET E SHTEPISE. MOSHA 35 – 45 VJEÇ,

E Diela pushim. Orari punes 08/00 – 17/00., Ish Ekspozita Shqiperia Sot, prane gjykates se pare, Tirane.

Botuar më 10/09/2019

JAM MESUESE E CIKLIT FILLOR,

E disponueshme per te mesuar nxenes nga klasa 1 deri ne klasen e 5-te ne shtepi. Kam mbi 40 vjet eksperience pune ne ciklin fillor.

Botuar më 10/09/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per shoqerimin e nje zonje ne moshe, per 5 dite ne jave. Paga 15.000 Leke, Rr. Komuna e Parisit

Botuar më 10/09/2019
12.000 leke