Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ

Te punesohem si baby sitter per femije nga mosha 3-10vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe mesuese, Adresa: Tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 16/07/2019

OFROJME SERVIS PER EKSPRESA KAFEJE (JO SHTEPIE)

Mullinj kafeje, makina akulli dhe e bejm servisin e tyre me garanci te plote. Blejm ekspresa kafeje dhe mullinj kafeje te perdorur.

Botuar më 16/07/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Jam nje zonje 57 vjeç dhe kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience, brenda dhe jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 15/07/2019

KARROCE ME BATERI

Ne gjendje te perkryer, shitet per arsye mosperdorimi, shume e nevojshme per paraplegjik, ish-parku autobuzave, te Globe

Botuar më 15/07/2019
450,00 euro

NJOFTIM TENDER I HAPUR! SHOQATA KRISTIANE E GRAVE SHQIPTARE, SHPALL THIRRJEN PËR TENDER TË HAPUR PËR BOTIMIN E NJË MANUALI/UDHËZUESI ME NGJYRA, ME RRETH 100 FAQE, TIRAZHI 1000 KOPJE.

Të gjithë të interesuarit, duhet të dërgojnë ofertat e tyre brenda dates 22/07/2019, me email:administratore@ywca-albania.al ose dorazi pranë zyrave të shoqatës, me adresë, Rruga “Him Kolli” Pall. dq.13, Tirane

Botuar më 15/07/2019

KERKOHET BABY-SITTER

Per 2 vajza te vogla. Paga mujore 500Franga, Zvicer

Botuar më 15/07/2019

KERKOJ PUNETORE PASTRIMI

Kushte te mira pune. Mosha 20-45 vjec. Paga e kenaqshme, Rruga Ali Demi

Botuar më 15/07/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Puna 3 here ne jave, te hene-te merkure -te premte. Paga e kenaqshme, Rruga e Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave, pall. 166, prane furres se bukes

Botuar më 15/07/2019

PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet punetore shtepie, me eksperience pune, mosha deri 45 vjece. Te punoje nga e hena ne te shtune, orari 08.00-16.00. Orari i se shtunes i kufizuar., Rr. Sami Frasheri, prane shkolles Petro NIni

Botuar më 14/07/2019

KERKOJME PUNETORE NE FAMILJE

Ne Gostivar, Maqedoni. Mosha 45-50 vjec., Gostivar-Maqedoni

Botuar më 12/07/2019