Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE VETEM PER PUNET E SHTEPISE. MOSHA 35 – 45 VJEÇ,

E Diela pushim. Orari punes 08/00 – 17/00., Ish Ekspozita Shqiperia Sot, prane gjykates se pare, Tirane.

Botuar më 17/09/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 17/09/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40.000 leke, Berat

Botuar më 17/09/2019

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 17/09/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per 1-3 dite ne jave, pse jo edhe per gjithe javen. Preferohet zonje e rregullt dhe familjare. Preferohet me banim ne kete zone, Ne zonen e Freskut, tek Teleferiku

Botuar më 16/09/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Me eksperience pune, Tirane

Botuar më 16/09/2019

OFROJ KURS INDIVIDUAL PER FEMIJE NGA KLASA 5-9, PER MATEMATIKE - KIMI.

Kam eksperience pune shume vjeçare. Per me teper informacion telefononi ne:

Botuar më 16/09/2019

KERKOJ PUNETORE PASTRIMI

Kushte te mira pune. Mosha 20-45 vjec. Paga e kenaqshme, Rruga Ali Demi

Botuar më 14/09/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna cdo dite te javes, e diela pushim, preferohet deri ne 35 vjeç, puna 8 ore ne dite, paga e kenaqshme, Tek Fresku

Botuar më 14/09/2019

DURRES, KERKOJ NJE ZONJE PER SHERBIM 24 ORESH

Mosha 60 vjec e lart, pa preokupime familjare, per nje zoteri te moshuar, ne gjendje te mire shendetsore. Ofrohet strehim dhe ushqim si dhe nje page e diskutueshme mujore, DURRES

Botuar më 14/09/2019