Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENSIA IMOBILIARE URBAN REAL ESTATE, KËRKON TË ZGJEROJË STAFIN E VET NË POZICIONIN E PUNËS SI AGJENT/E SHITJESH ME OSE PA EKSPERIENCË NË KËTË FUSHË.

Personat duhet të kenë aftësi të mira komunikimi dhe të jenë këmbëngulës në arritjen e objektivave ! Të interesuarit të kontaktojnë në nr e tel 0699599753., Tiranë

Botuar më 03/12/2022

KERKOHEN MESUESE GJERMANISHTE ONLINE NGA SHTEPIA

ORARE FLEKSIBEL, 3+ ore mesimdhenie ne dite Te kete mbaruar per degen perkatese, Te jete e lire paraditeose pasdite (orari i punes eshte i diskutueshem), pune nga shtepia

Botuar më 02/12/2022

TEKNIKE THONJSH

Kerkoj te punesoj nail artist me kohe te plote ose te pjesshme ,me rroge ose me spot me qera, Pallati Arlis , kryqzimi i farmacise 10

Botuar më 01/12/2022
30.000 leke/muaj

TAKSI ME QERA TIRANE

Jap taksi me qera ne Tirane pa vend. licence 5 vjecare. Makina Benz 2011 automat me portobagazh.

Botuar më 01/12/2022
40.000 leke

BABY SISTER NE ZVICER GENEVE

Ofroj pune ne Zvicer, Geneve, per me shume informacion kontaktoni.

Botuar më 01/12/2022
600,00 euro

JAM NJE ZONJE 50 VJECE KERKOJ PUNE SI PASTRUESE SHTEPIE

Jam familjare, korrekte me pervoj pune, e gatshme per te punuar nga e hena ne te shtune

Botuar më 30/11/2022

BABY SITTER

Ofroj te kujdesem per femije nga mosha 3 - 13 vjec, kam experience 1 vjecare ne kujdestari femijesh. Jam mesuese ne profesione. Per part time mbazditeve, Fresk, Tirane

Botuar më 30/11/2022

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkohet nje zonje per tu kujdesur per nje te moshuar , Puna dy turne ose 24 ore. Paga e kenaqshme.

Botuar më 30/11/2022

PUNE - KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha -45 vjec. Te jete person i rregull dhe familjare. Me eksperience pune, 6 dite ne jave, Tek Brryli

Botuar më 30/11/2022

OFROHEM TE PUNOJ SI KUJDESTARE PER FEMIJE DHE TE MOSHUARE

Kam experience 6 vjecare jashte shtetit, Tirane, tek Rruga e Kavajes

Botuar më 29/11/2022
)