Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Kerkoj | 40 M2 | 12.000 Leke

Ne profesionin tim si kujdestare per te moshuar (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 28/07/2023

KUJDESTARE

Kerkojme nie zonje serioze, me pervoje ne kete profesion, 24 oreshe, per kujdesjen e nje te moshuare qe nuk leviz nga krevati. Kontakti vetem me WhatsApp, Viber ne 00306949215472., Qender Tirane

Botuar më 25/07/2023
70.000 leke/muaj

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience disa vjecare, kam punuar dhe jashte vendit, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 19/07/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM

Kerkoj | 40 M2 | 12.000 Leke

Ne profesionin tim si kujdestare per te moshuar (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 17/07/2023

KUJDESTARE

Per te moshuar (F), 6ore/ nga e hena ne te shtune., Tirane , zona ish bllokut

Botuar më 11/07/2023

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkohet nje zonje per t'u kujdesur per nje te moshuar, 6 ore ne dite, nga e hena ne te shtune, orari: 7:30-14:30 dhe 14:30-20:30, rr. sami frasheri

Botuar më 11/07/2023
25.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar Femer. Puna 8 ore, tek Shkolla Bajram Curri

Botuar më 11/07/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR NATEN

Me eksperience shume vjecare, Pallati me shigjeta

Botuar më 10/07/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, turni i nates, me arsim te larte. Pres telefonata serioze nga femra.Orari dhe pagesa jane te diskutueshme, afer Casa Italia

Botuar më 07/07/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience disa vjecare, kam punuar dhe jashte vendit, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 07/07/2023
)