Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience disa vjecare, kam punuar dhe jashte shtetit, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 03/09/2023

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 50.000 leke, Berat

Botuar më 01/09/2023

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR! - KERKOJ TE PUNESOHEM

NE PROFESIONIN TIM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 01/09/2023

MESUESE NDIHMESE NE SHKOLLA PER FEMIJE ME PROBLEME NE ZHVILLIM.

Pershendetje! Ofrohem si mesuese ndihmese per femije te shkollave 9-vjecare.Per femije me probleme ne zhvillim.E diplomuar ne psikologji dhe terapiste Aba. Ne oraret 11-13:30, Tirane

Botuar më 01/09/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR NATEN

Me eksperience shume vjecare, Pallati me shigjeta

Botuar më 28/08/2023

KERKOHET KUJDESTARE

Kerkoj nje zonje per punet e shtepise dhe per te ndihmuar me femijet (per femijet kujdeset dhe nje zonje tjeter) E Hene- e Shtune 08:00-17:00. 2 te shtuna pushim ne muaj., Astir, Pallatet e Fratarit

Botuar më 25/08/2023
40.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per femije. Kam eksperience pune

Botuar më 25/08/2023

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj nje kujdestare per te moshuar, 5 ore ne dite

Botuar më 23/08/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Ne zonen e Freskut per turnin e trete per ti sherbyer ndonje te moshuari vetem ne familje serioze., Zona e Freskut

Botuar më 22/08/2023

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR! - KERKOJ TE PUNESOHEM

NE PROFESIONIN TIM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 21/08/2023
)