Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per femije. Kam eksperience pune

Botuar më 28/09/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

E disponueshme per sherbim 24h ne shtepine time., 4 Deshmoret

Botuar më 27/09/2023

KUJDESATE PER ZONJE TE MOSHUAR

Kerkohet nje kujdestare per t'u kujdesur per nje zonje te moshuar, 6 dite ne jave, e diela pushim, orari: 09:00 - 17:00, ish sheshi shqiponja

Botuar më 26/09/2023

INTERESOHEM TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER FEMIJE OSE TE MOSHUAR

Kam experience 6 vjecare jashte shtetit. Jam e disponueshme 4 ore ne dite. Mund te mbaj dhe femije ne shtepine time., Tirane, Prane Delijorgjit

Botuar më 26/09/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, afer Casa Italia

Botuar më 26/09/2023

JAM MESUESE ME EKSPERIENCE PUNE 40 VJECARE PER CIKLIN E ULET!

Kerkoj te mesoje nje femije dhe te kujdesem per te. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 23/09/2023

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE 3 HERE NE JAVE, MOSHA 40-45, 21 Dhjetori

Botuar më 22/09/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience disa vjecare, kam punuar dhe jashte shtetit, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 21/09/2023

KERKOHET NJE KUJDESTARE PER NE ITALI

Per nje zonje ne Bari. Sigurohet fjetja dhe ushqimi., Itali

Botuar më 20/09/2023
800,00 euro
)