Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOJ

Punetore shtepie per hekur dhe pastrim, per nje here ne jave,, Rr. Frosina Plaku, mbrapa hotel Mondial

Botuar më 21/05/2018
200 lekecmimi/ore

JAM NJE ZONJE 51 VJEC

Kerkoje te punesohem si punetore shtepie me eksperience e disponueshme ne orare te ndryshme, Rruga e Kavajes

Botuar më 19/05/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Si dhe te kujdeset per nje zonje 75 vjec, mosha 40-50 vjec, garantohet fjetja dhe ushqimi, Rr. Xhavit Xhafaj, perballe me pallatin me shigjeta

Botuar më 19/05/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per sherbimin e nje te moshuari, te mirembaje shtepine, te dije dhe kompjuterin, te jete studente. Ushqim dhe strehim falas., Rr. "Jordan Misja", nr. 149, perballe me Shtypshkronjen Demokracia.

Botuar më 18/05/2018
20.000 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim gatim dhe shoqerimin e nje femije ne shkolle, me eksperience pune. Preferohet mosha mbi 50 vjec. Puna nga e hena ne te shtune, Adresa: Ish kinema “Ali Demi”

Botuar më 17/05/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 39 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, 5 dite te javes, di gjuhen Italiane

Botuar më 16/05/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUZHINIERE

Kam eksperience pune , kam punuar ne Greqi, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 16/05/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE VETEM PER PUNET E SHTEPISE,

Mosha 35 - 45 vjeç, orari punes 08/00 - 16/00, e Diela pushim., Adresa: Ish Ekspozita Shqiperia Sot, tek Lana

Botuar më 15/05/2018

KERKOHET PUNETORE (30-45 VJEC) PER NJE VILE NE HIMARE,

Per periudhen Qershor- Korrik -Gusht. Paga 50.000 leke, ushqimi dhe fjetja te siguruar. Lutemi te kontaktojne vetem personat e interesuar:

Botuar më 14/05/2018