Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE PER NJE ZONJE ME ALZHEIMER

Kerkoj nje kujdestare per mamin tim qe vuan nga alzheimer, mosha 54 vjec. Kushdo qe eshte i interesuar me kontaktoni per te bere nje interviste. Rroge shume e mire. Faleminderit!, Rr bilal sina, lokali Swan, liqeni i thate.

Botuar më 28/11/2023
60.000 leke/muaj

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience pune, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 26/11/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h ose me orar te pjesshem, Tirane

Botuar më 21/11/2023

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 50.000 leke, Berat

Botuar më 21/11/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune. Paga dhe oraret te diskutueshme, tirane

Botuar më 20/11/2023

KERKOHET KUJDESTARE PER 24H PER NJE TE MOSHUAR NE GJENDJE TE MIRE SHENDETESORE, TE JETE PA PROKUPIME

I ofrohet strehim ushqim dhe page te kenashme. Preferohet mosha mbi 55 vjeç, Rr. Mine Peza, prane servis Nano

Botuar më 20/11/2023

KERKOJ KUJDESTARE 24H

Kerkoj kujdestare 24h per sherbimiin e nje invaliti, te ket eksperjenc ,te jet pa prekupime, jo me shume se 55 vjece,,paga e negocjushme ' Vete ne whatsApp''', Te globi

Botuar më 17/11/2023

PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj kujdestare shtepie per dy te moshuar, Tirane te re prane librit universitar

Botuar më 17/11/2023
40.000 leke/muaj

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR! - KERKOJ TE PUNESOHEM

NE PROFESIONIN TIM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (qofte burre apo grua), 24 ore, jam nje zonje 56 vjec me nje eksperience 20 vjecare, Rruga Ali Demi

Botuar më 16/11/2023

KUJDESTARE

Kerkoj nje kujdestare 24 oreshe me pervoje per kujdesjen e nje te moshuare ne shtrat me alzhaimer. Paga 70000 leke. Kushtet e punes sh te mira. Kontakti ne whatsapp 00306949215472, Tirane

Botuar më 12/11/2023
70.000 leke/muaj
)