Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RIPAROJME PAISJE ELEKTRONIKE TE MAKINES TUAJ. NAVIGATOR,BLLOK KOMANDIMI,CENTRALINA TE NDRYSHME TE CDO MARKE

ELEKTROSERVIS i specializuar ne riparimin e Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centralina te ndryshme. GARANCIA 1 VIT.Per info Cel. 0694036006,Email. info@elektroservis, DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi

Botuar më 20/08/2019

KERKOHET NE ZVICER KUJDESTARE PER NJE FEMIJE 5 MUAJSH

Kerkohet person serioz dhe e sjellshme, sigurohet qendrim dhe fjetje, paga e kenaqshme, Zvicer

Botuar më 20/08/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE NE ZVICER

Kerkohet nje kujdestare per nje grua te moshuar 83 vjecare. serioze dhe e sjellshme, sigurohet qendrim dhe fjetje, paga e kenaqshme, Zvicer

Botuar më 20/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 20/08/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Paga 23000 plus siguracione te paguara. Fundjava pushim. Preferohet mosha mbi 30 vjec., Rruga Sami Frasheri, prane Qendres Nobis.

Botuar më 20/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim edhe gatim, Fier, Lagjia Afrimi i Ri

Botuar më 20/08/2019

KERKOJ TE PUNESOJE

Punetore shtepie, vetem per fundjave. Mosha 25 - 35 vjec, Rr. Elbasanit

Botuar më 20/08/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE,

Puna 1 here ne jave, mosha deri 45 vjeç., Prane spitalit nr. 5.

Botuar më 20/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, me eksperience 10 vjecare,nga ora 07.00-19.00, me eksperience per kujdesjen e te moshuarve. Gjithashtu e disponueshme ne Kosove dhe Maqedoni

Botuar më 20/08/2019

QYTETAR I SUKSESSHEM BANUES NE NYC (INXHINIER SHQIPTAR QE JETON NE AMERIKE) KERKON NJE GRUA TE BUKUR DHE TE KENDSHME SHQIPTARE. MOSHA IME MBI 40 VJEC

Momentalisht ndodhem ne Tirane per rreth 1 muaj. Lutem: te jete nen 36 vjec. Dergoni nje foto dhe biografine per veten tuaj ne adresen e- emailit

Botuar më 20/08/2019