Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AKADAMIA E GASTRONOMISE IMPERIUM OFRON: KURSE KUZHINE DHE PASRTIÇERIE 3 MUAJ, 6 MUAJ DHE 9 MUAJ. OFROHET PRAKTIKE INDIVIDUALE SI DHE PUNESIM I GARANTUAR NE PERFUNDIM TE KURSIT. OFROHET MUNDESI PUNESIMI BRENDA DHE JASHTE VENDIT.

Studentet paisen ne fund te kursit me diplome e cila njihet brenda dhe jashte vendit. Tarifat e kursit me kunkurueset ne treg. Mesimi zhvillohet nga e hena ne te premte 120min/dite

Botuar më 13/10/2019

DURRES, KERKOJ NJE STUDENTE PER TE FJETUR ME NJE ZONJE TE MOSHUAR

Zonja eshte ne gjendje te mire, shendetsore, paga e kenaqshme

Botuar më 12/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e trete ose per kujdesje femije. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 12/10/2019

KERKOJ NJE ZONJE

Te mire, rreth 50-55 vjec, mundesisht pa preukopime, per ti sherbyer nje zonje te moshuar, orari 10 ore (8.00-18.00). paga 20.000 leke, Rr. "Mine Peza"

Botuar më 11/10/2019
10.000 leke

JAM MESUESE E CIKLIT FILLOR,

E disponueshme per te mesuar nxenes nga klasa 1 deri ne klasen e 5-te ne shtepi. Kam mbi 40 vjet eksperience pune ne ciklin fillor.

Botuar më 11/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 11/10/2019

** KURS KUZHINE "CHEF MONDI" I VETMI KU JU MUND TE MERRNI ZANAT PROFESIONAL! 3, 6, 9 MUJOR PER: KUZHINIER, PICIER, PASTICIER. *TRAJNIME PROFESIONALE, TEORI / PRAKTIKE. JU DO TE TRAJNOHENI NGA KUZHINIER PROFESIONIST ME EKSPERIENCE 20 VJEÇARE I C

** Nuk do te gjeni shume nxenes ne kursin tim. Komunikim absolut. Çmimi konkurent vetem 20.000/muaj. Te gjithe nxenesit do pajisen me Çertifikate te njohur nga Ministria, Perballe Restorant Fresku. Facebook: Kurs Kuzhine Chef Mondi. Vizitoni: Http://chefedmondi.blogspot.com. Instagram: edmondsala.1

Botuar më 11/10/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER TU KUJDESUR PER SHTEPINE. TE KETE EKSPERIENCE PUNE.

Mosha preferohet 30 – 45 vjeç. Puna nga e Hena – Shtune 08:00 – 13:00. E Diela pushim. Ofrohet pagese e kenaqshme, Rr. "Medar Shtylla", tek Komuna Parisit.

Botuar më 11/10/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Pa probleme familjare, mos te jete familjare

Botuar më 10/10/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40.000 leke, Berat

Botuar më 10/10/2019
)