Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE TE SEMURE

Kerkohet nje grua e cila mund te shoqeroje nje te moshuar 70 vjec, nga e hena ne te premte nga ora 08:00 - 16:00 , kerkohet kujdestarja ta ndihmoje,te ngrihet,te levize te ushqehet, Yzberish,Tirane

Botuar më 14/10/2019
23.000 leke/muaj

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

DERI NE 55 VJEC NGA SHQIPERIA E MESME . Orari 11:00 -18:00., Rruga qemal stafa tek Sheshi

Botuar më 14/10/2019

OFROJ PUNE SI KUJDESTARE, MIREMBAJTJE

Kerkojme nje person per Sherbim Mirembajtje ne Shtepi, Pastrim , Gatim, Te jete infermiere ne dhenien e barnave, Te jete e gatshme te levizi sipas nevojave, Greqi, Zvicer, Angli

Botuar më 14/10/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER SHERBIM NE FAMILJE

Te jete pa prokupime familjare, Unaza e Re, Astir

Botuar më 14/10/2019

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Me eksperience pune, Komuna e parisit

Botuar më 14/10/2019

JAM NJE ZONJE NGA JUGU

Kerkoj te punesohem si punetore shtepie dhe per hekur vetem per diten e premte. Te jete familje e rregullt, serioze. Pres telefonata vetem nga zonja, Kombinat

Botuar më 14/10/2019

OFROJ SHERBIM PER TE NDIHMUAR NJEREZIT DERI NE FUND TE MUAJIT! NDALOJ NE MENYRE TE MENJEHERSHME DHIMBJE TE MIGRENES,

Sverkut, pagjumesise, ngercet si dhe mund te jape fuqi per personat qe nuk kane mundesi te cohen ne kembe.

Botuar më 14/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

4 dite ne jave, paga e mire, Tirane

Botuar më 14/10/2019

AKADAMIA E GASTRONOMISE IMPERIUM OFRON: KURSE KUZHINE DHE PASRTIÇERIE 3 MUAJ, 6 MUAJ DHE 9 MUAJ. OFROHET PRAKTIKE INDIVIDUALE SI DHE PUNESIM I GARANTUAR NE PERFUNDIM TE KURSIT. OFROHET MUNDESI PUNESIMI BRENDA DHE JASHTE VENDIT.

Studentet paisen ne fund te kursit me diplome e cila njihet brenda dhe jashte vendit. Tarifat e kursit me kunkurueset ne treg. Mesimi zhvillohet nga e hena ne te premte 120min/dite

Botuar më 13/10/2019
)