Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK DON BOSKO , SHITET APARTAMENT 2+1+2, ME ÇMIMIN 120,000€URO

Twister Palace | 92.44 M2 | 120.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 92.44 m² ku 79.59 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne ndertim i cili eshte ne fazen karabina . Çdo punim eshte i nje cilesie te larte, izolim akustik dhe termoizolim.Siperfaqe te perbashketa : 12.85 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et banim te pallatit., 92.44 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 120,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
120.000,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 57 M2 | 350 Euro

Rruga Kongresi Manastirit te Kompleksi Zirkon jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 me ashensore . Organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Jepet bosh veteme me k/bufe. Apartamenti disponon edhe post parkimi te perfshir ne cmim. Jepet me Qera 350 Euro ne Muaji, 57 M2

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE

BRRYL,RRUGA STEFAN PRIFTI | 140 M2 | 400 Euro

Dhome ndenje,oborr,hyrje private,2 dhoma gjumi , tualet ,, 140 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Green City | 120 M2 | 800 Euro

Astir , Tek Green City , jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 120m2 , kati 2 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , koridor shperndares , 2 tualete . Apatamenti eshte totalisht i arreduar , me parket , sistem chiller , grila dhe perde me pult. Ofrohet si ne foto bashke me nje post parkimi te perfshir ne cmim.Jepet 800 Euro / muaj, 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
800,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Prane Inxhineris se Ndertimit | 75 M2 | 155.000 Euro

21 Dhjetori prane Inxhineris se Ndertimit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75m2 kati i 2 pa ashensore ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon , tualet. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithi me parket, kondicioner. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.Shitet 155.000 Euro, 75 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
155.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosco | 115 M2 | 600 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2, kati i 2 me ashensor.Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar , me parket , sistem chiller , elektroshtepiake Miele.Jepet me qera 600 Euro ne muaj, 115 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
600,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

Te Ish Ekspozita | 76 M2 | 500 Euro

Te Ish Ekspozita, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 76 m2, kati i 12 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket, me kondicionere ne te dyja ambientet dhe kabine dushi me radio.Pamje e lire. Orientimi Jug Lindje.Jepet me qira 500 Euro ne Muaj, 76 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
500,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 100 M2 | 50.000 Leke

Rruga Kongresi i Manastirit, kompleksi Zirkon jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 kati 6 me ashensor. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe ofrohet teresisht i mobiluar dhe i organizuar nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Jepet 50 000 Leke ne muaj, 100 M2, 2 banjo

Botuar më 07/06/2023
50.000 leke/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 140 M2 | 900 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit jepet me qera zyre me siperfaqe 140m2 kati i 1 me ashensore. Apartamenti jepet bosh, eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Jepet per banim si edhe per zyre. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cimim.Jepet me Qera 900 Euro ne Muaji, 140 M2

Botuar më 07/06/2023
900,00 euro/muaj

BRRYLI

Prane Maternitetit te Ri | 104 M2 | 127.000 Euro

Brryli Prane Manternitet te Ri shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 kati i 6 me ashensore . Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete. Shitet bosh. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.Shitet 127.000 Euro, 104 M2, 2 banjo

Botuar më 07/06/2023
127.000,00 euro
)