Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Yzberisht | 750 M2 | 1.500 Euro

Ne Tirane ne Yzberisht jepet me QERA kapanon me sip 750 m2 i rrethuar me oborr per levizjen e mjeteve. Eshte me vendroje dhe eshte shume i pershtatshem per magazine, per fabrike fasonerie, per repart pune mobiljesh,per shtypshkronje dhe aktivitete te tjera.Cmimi 1.500 euro ne muaj(perfshire dhe tatimin e qerase).Per cdo informacion kontaktoni ne cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 750 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/09/2019
1.500,00 euro/muaj

QENDER

TEK 7 XHUXHAT | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, 3 muaj paradhenie, pa ashensore, me depozite

Botuar më 19/09/2019
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Ish Parku i Autobuzave | 25 M2 | 15.000 Euro

Shitet garazhd, 25 M2, I mbyllur me grile. Mund te perdoret dhe per magazine. Me Hipoteke

Botuar më 19/09/2019
15.000,00 euro

RR. KAVAJES

ish parku Autobusave, kompleksi Orion | 120.5 M2 | 108.450 Euro

Shitet 3+1, 120.5 M2, kati 1, ne pallat 10-katesh, 2 ashensor, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, ambient ngrenie, salle ndenje, kuzhine, ballkon. Bosh. Me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
108.450,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke/muaj

RR. "BARDHYL",

pallatet 6 kateshe jeshile, | 42 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 42 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, kundra bufe. E pershtatshme per 1-2 persona ose zyra.

Botuar më 19/09/2019
19.000 leke

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 19/09/2019
465.000,00 euro

NE SUKTH

pas shinave te trenit, buze rruges | 1.500 M2 | 1 Euro

Jepet me qera nje ndertese 3-kateshe, 1.500 M2, cdo kat nga 500 m2. Kati i I-re aktualisht sherben si market. Oborr sip.600 m² i shtruar me pllaka. Mund te sherbeje per ambiente tregetare, shkolle, spital, aktivetet prodhimi etj

Botuar më 19/09/2019
1,00 euro/m²

DURRES

500 m afer rreth rrotullimt ne SHKOZET te DURRËSIT, anes rruges kryesore | 425 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta te rregullta. I shtrire rrjeti i ujit dhe dritave 24 ore. Mundesi kembimi i tokes me shtepi banimi ne pallat në Durrës ose në Tiranë

Botuar më 19/09/2019
2.500.000 leke

BERAT

Afer Stadiumit Tomori në Berat, anes rruges kryesore | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta te rregullta. I shtrire rrjeti i ujit dhe dritave 24 ore . I pershtatshem per biznes ose shtepi banimi.

Botuar më 19/09/2019
6.000.000 leke