Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+1BLK TE BULEVARDI MIGJENI.

Mbrapa bar Soho | 70 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese teper komode,kati 4 banim.Zone e preferuar e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme., 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+1BLK TE BULEVARDI MIGJENI.

Mbrapa bar Soho | 70 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese teper komode,kati 4 banim.Zone e preferuar e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme., 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro/muaj

SUPER APARTAMENT 2+1+ KUZHINE NE VETE ME QERA NE QENDER TE KRYEQYTETIT (ID 42214444)

Qender | 130 M2 | 1.200 Euro

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me 2 ashensor. Kati 9, Siperfaqe totale 130 m². Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cdo gje moderne. Cdo dhome eshte me kondicioner, i gjithe ambienti i shtruar me parket. Hapsire e bollshme dhe planimetri shume te rregullt: Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, Kuzhina me vete (te gjitha pajisjet e kuzhines 2022 AEG GJERMANE), 130 M2, Property ID : 42214444 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
1.200,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 DHE POST PARKIMI I PERFSHIRE NE CMIM TEK ISH PARKU, PRANE REPORT TV (ID 4211942)

Ish Parku, prane Report Tv | 92 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 dhe post parkimi i perfshire ne cmim, siperfaqe 92 m², kati 6 banim ne ndertim te ri me ashensor, i sapo mobiluar, i pabanuar me pare, parket kondicioner. Apartamenti organizohet ne: ambient ndenje, ambient gatimi me vehte, dhome gjumi, ballkon i mbyllur, tualet, lavanderi. Jepet me qera 800 euro., 92 M2, Property ID : 4211942 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
800,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KODRA E DIELLIT 1

Kodra e Diellit 1 | 91 M2 | 130.000 Euro

Ofroj per shitje apartametin me tipologji 2+1 , ne katin e 2, ne nje ndertim te ri prane Kodra e Diellit 1.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.Disponon dokumenta te rregullta pronesie!Per me shume informacion me kontaktoni!, 91 M2, 1 banjo, bosh, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
130.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1+2 ME QERA NE RRUGEN ASIM VOKSHI, NE TIRANE (ID 42214279)

Rruga Asim Vokshi | 150 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne pallat te Ri,ndertim i 2021, i mobiluar me te gjitha menyre luksoz, i pabanuar me pare, siperfaqe 150 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, lavastovilje,organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. Cmimi 1400 euro., 150 M2, Property ID : 42214279 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
1.400,00 euro

TEK SHALLVARET

Rruga Reshit Collaku | 75 M2 | 600 Euro

Tek Shallvaret Rruga Reshit Collaku , prane Joni Peci jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 75 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me krevate teke,1 ballkon .Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .Kusht: 3 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi:600 Euro, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
600,00 euro/muaj

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Rruga Shyqyri Brari | 104 M2 | 650 Euro

Jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 104 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me krevate teke,1 ballkon .Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Cmimi:650 Euro, 104 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
650,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Astir, prane Vila L | 109 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tualete tek zona e Astirit prane Vila L.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te mireadministruar. Ka siperfaqe totale prej 108.36m2 dhe siperfaqe neto 95.6m2., 109 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
130.000,00 euro

JEPET 1+1 PER QIRA NE QENDER

Qender | 60 M2 | 800 Euro

Jepet per qira apartament modern ne zonen e Qendres. Nje zone shume e preferuar dhe e kerkuar per banim si dhe investim. Kjo zone ofron cdo sherbim te nevojshem per nje jetese sa me komode.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
800,00 euro/muaj
)