Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 130 M2 | 50.000 Leke

Liqeni Thate, Rruga Hamdi Garunja, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 130 m2, kati 1 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, vendparkim. Orientimi me Diell.Jepet me qera 50 000 Leke, 130 M2, 2 banjo

Botuar më 08/04/2020
50.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 64 M2 | 30.000 Leke

Ali Dem Rruga Idriz Dollaku jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 64 m2,kati 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.Jepet me qera 30 000 Leke, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke

SHKOLLA E BASHKUAR

Shkolla e Bashkuar | 130 M2 | 40.000 Leke

Shkolla e Bashkuar, jepet me qera Zyre, siperfaqe 130 m2, kati 1, zyra eshte open space, tualet, i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra, depo farmaceotike etj.Jepet me qera 40 000 leke pa taksa, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
40.000 leke

KODRA E DIELLIT

afer Eleonores | 105 M2 | 30.000 Leke

Kodra e Diellit, pran Eleonores, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 105 m2, kati 2 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell.Jepet me qera 30 000 Leke, 105 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke

MBAS BIG MARKET,

ne zone te mire | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 3, bosh

Botuar më 08/04/2020
25.000 leke

BLLOK

RRUGA ANDON ZAKO CAJUCI | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 130 M2, i mobiluar

Botuar më 08/04/2020
400,00 euro

RR. JORDAN MISJA

Prane Burgut | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 70 M2

Botuar më 08/04/2020
15.000 leke

MYSLYM SHYRI

afer BKT | 65 M2 | 30.000 Leke

Myslym Shyri, pran BKT, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 3, pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientimi me diell.Jepet me qera 30 000 LekeFacebookTwitterEmailShpërndaj, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke

RR."SAMI FRASHERI"

perballe Shkolles Petronini, siper dyqani Dromeo | 173.8 M2 | 1.326 Euro

Jepet me qera zyre, 173.8 M2, e pershtatshme per zyre, show Room. Cmimi me taksa te perfshira.

Botuar më 08/04/2020
1.326,00 euro/muaj

BLLOK

afer shkolles Petro Nini Luarasi | 60 M2 | 32.000 Leke

Bllok, afer shkolles Petro Nini Luarasi, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 3 ne pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, dhe korridor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, 0rientim me diell.Jepet me qera 32 000 Leke, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
32.000 leke
)