Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

prane Tregut Cam | 57 M2 | 91.200 Euro

Shitet apartament 1+1, 57 M2, kati 3. Pallat i ri ne perfundim te punimeve. Ndertim shume cilesore.

Botuar më 08/04/2020
91.200,00 euro

BLLOK

Rruga Abdyl Frasheri | 65 M2 | 320 Euro

Bllok, Rruga Abdyl Frasheri, jepet me Qira Apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 5 i nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menre bashkekohore, kondicioner, vendparkim, orientim me diell.Jepet me Qira 320 Euro ne Muaj, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
320,00 euro

NE RRUGEN E KOSOVAREVE

prane Kompleksit Dinamo | 116.47 M2 | 186.352 Euro

Shitet apartament 2+1, 116.47 M2, ati 3. Pallat i ri qe perfundon per 4 muaj. Punime super cilesore.

Botuar më 08/04/2020
186.352,00 euro

PRANE 21 DHJETORIT

pallatet e reja te firmes Kontakt, | 132 M2 | 171.600 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete, 132 M2, kati 6. Pallat i ri. Apartament i kompletuar me cdo gje te re. Punime super cilesore. Apartamenti ka edhe garazhd me sip 17 m². Garazhdi shitet me vleren 15.000 euro

Botuar më 08/04/2020
171.600,00 euro

BRRYLI

afer restorant Triss | 55 M2 | 30.000 Leke

Rruga Arkitekt Sinani, prane Restorant Triss, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati i 8 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell.Jepet me qira 30 000 Leke ne Muaj, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke

PERBALLE ME MISTO MAMEN,

prane Restorant Helios | 72 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 72 M2, kati 6. pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 08/04/2020
55.000,00 euro

TEK FUSHA E ALI DEMIT

shitet | 71 M2 | 66.000 Euro

Apartament 1+1, 71 M2, kati 3. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht(mund te adoptohet ne 2+1). Punime shume cilesore. Pallat me tulla.

Botuar më 08/04/2020
66.000,00 euro

21 DHJETORI

afer shkolles Sabaudin Gabrani | 60 M2 | 30.000 Leke

Rruga Muhamet Gjollesha, pran shkolles Sabaudin Gabrani, jepet me qera Apartamet 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 3, pallat egzistues i restauruar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientimi me Diell.Jepet me qera 30 000 Leke, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke

NE FILLIM TE RRUGES DON BOSKO

shitet | 117 M2 | 105.000 Euro

Apartament 2+1+ambjant gatimi me dritare+1 tualet+garderobe, 117 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim shume cilesore. Parkim i garantuar.

Botuar më 08/04/2020
105.000,00 euro

OKAZION!! NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT,

pa shkuar te Qendra Kristal | 122 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete, 122 M2, kati 8 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Sistem ngrohje ftohje, parket druri,hidromasazh. Asnje demtim nga termeti.

Botuar më 08/04/2020
110.000,00 euro
)