Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA FABRIKA E QELQIT, TIRANË

Pranë Fabrikës së Qelqit | 700 M2 | 4.000 Euro

Ndërtesë industriale me kushte bashkëkohore, e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie., 700 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 4 banjo, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
4.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI TIRANE.

Shitet Apartament i ri 2+1 me sip 95m2 ne rrugen 5 Maji Tirane. | 95 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament i ri 2+1 me sip 95m2 ne rrugen 5 Maji Tirane. Apartamenti ndodhet afer Bar kafe Bruklin rruga 5 Maji. Apartamenti eshte ne katin e 2-te ne pallat te ri 7-katesh me ashensor. Apartamenti perbehet nga: nje dhome ndenje/kuzhine , 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni i mbyllur me duralumin. Apartamenti eshte i ri dhe i pa mobiluar. Apartamenti ka Hipoteke., 95 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
115.000,00 euro

RRUGA HAFIZ PODGORICA, DURRES

Perball Flagship Center | 90 M2 | 650 Euro

Ofrohen ambjente biznesi me qera ne Qender Durres, pallati perballe Flag Ship center, kati I dyte me hapsire totale prej 90 m2. Ambjenti eshte I ndare ne 4 dhoma, dy prej te cilave komunikojne me njera tjetren dhe me ballkonin;Koridor,, tualet (f+m), ballkon dhe depo per shfrytezim.Ambjenti mund te jepet per 3 zyra, te cilat do te kene koridor dhe tualet te perbashket.Cel. : 0696193635, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 26/03/2023
650,00 euro/muaj

KAMEZ TEK BULEVARDI BLU

Kamez | 63 M2 | 125.370 Euro

Shitet ambient lokali ne kamez tek bulevardi blu. 63 metra katror anes rruges ne pallat ekzistues me hipoteke/certifikate pronesie te rregullt.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355 68 536 7303, 63 M2, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 26/03/2023
1.990,00 euro/m²

LAGJIA ALI DEMI

Ngjitur me fushen Ali demi | 120 M2 | 150.000 Euro

Shitet edhe per banim edhe per mundesi biznesi e sapo investuar, 120 M2, 7 ambjente, kati 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me materiale cilesore

Botuar më 26/03/2023
150.000,00 euro

ASTIR RRUGA DAUT BORICI

Mbrapa Alfa Bank | 70 M2 | 28.000 Leke

Preferohen cifte,, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 1 muaj paradhenie

Botuar më 26/03/2023
28.000 leke/muaj

MOLLA SHPK ASTIR, RRUGA ALEKSANDRI I MADH BUZE RRUGE

Shetitorja Astir | 92 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1+2 ballkone, i mobiluar ne gjendje te re., 92 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
350,00 euro/muaj

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 163 M2 | 242.000 Euro

Ofrohet apartament per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara per banim apo edhe per investim ne Tirane , sic eshte zona e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor , ne katin e 5- te me orientim Lindje - Jug - Perendim Organizohet nga 1 sallon spacioz , 2 dhoma gjumi ( apartamenti mund te behet lehtesisht me 3 dhoma gjumi ) , 1 tualet , dhe nje verande 61 m2, 163 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, PUNIME CILESORE

Botuar më 26/03/2023
242.000,00 euro

VASIL SHANTO

afer shkolles Vasil Shanto | 25 M2 | 45.000 Leke

Garsoniere per qira me mobilim totalisht te ri, e sapo investuar, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
45.000 leke/muaj

LAPRAKE

afer ambulances | 70 M2 | 29.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
29.000 leke/muaj
)