Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ELBASAN,

lagja Partizani, | 200 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, me oborr, sip. totale, 200 M2, + dyqan. Hyrje e rregulluar.

Botuar më 19/01/2019
7.500.000 leke

RRUGA “ IRFAN TOMINI " BLV.GJERGJ FISHTA , PLL.KORCA,NR.13

Ish stacioni i autobusave | 123 M2 | 119.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
119.000,00 euro

RRUGA MUHAMET DELIU

Fresku, tek Thesari i Shtetit | 144 M2 | 47.520 Euro

Shitet 2+1, ashensori ende pa vene, ne proçes legalizimi, pallati ka dosjen per legalizim tek ALUIZNI. Pa tarifa shtese per nxjerren e hipotekes., 144 M2, 1 banjo, tarrace, verande, i mobiluar

Botuar më 19/01/2019
47.520,00 euro

RRUGA “ IRFAN TOMINI " BLV.GJERGJ FISHTA , PLL.KORCA,NR.13

Ish stacioni i autobusave | 123 M2 | 119.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
119.000,00 euro

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 19/01/2019
90.000,00 euro

RR. “MARGARITA TUTULANI” (MARKO BOCARI),

PRANE LOKAL "COLOSEU" dhe qendra Nobis, pallati TID, prane liqenit, | 103 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 2+1+ambient gatimi me vehte, 103 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 19/01/2019
1.000,00 euro

SUPER CMIM! MBRAPA ASTIR, RRUGA “PJETER ABNORI”, RRUGA QE SHKON PER TEK CASA ITALIA,

tek kabina elektrike, pallati nr.5, | 174 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 174 M2, I pershtatshem per supermarket, punishte, rrobaqepesi, bar kafe e cdo lloj aktiviteti tjeter.

Botuar më 19/01/2019
80.000 leke

OKAZION! RR. “MARGARITA TUTULANI” (MARKO BOCARI),

PRANE LOKAL "COLOSEU" dhe qendra Nobis, pallati TID, prane liqenit, | 103 M2 | 154.500 Euro

Shitet 2+1+ambient gatimi me vehte me hipoteke, sip, 103 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, hyrje e kompletuar, mobilim bashkohor. Shitet bosh ose e mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 19/01/2019
154.500,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES, KM 13, NGJITUR ME PIRAMIDEN NIKOL,

buze autostrade, | 200 M2 | 800 Euro

Jepet me qera kapanon, 200 M2, ambient i hapur pa kolona ne mes, me oborr, vend parkimi per makine. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 19/01/2019
800,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

ngjitur nga ana e xhamise | 100 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, e pa mobiluar vetem me bufene

Botuar më 19/01/2019
250,00 euro/muaj