Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

/APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE LIQENI I THATE

liqeni i thate | 76 M2 | 130.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje te Liqeni i Thate Apartamenti eshte me siperfaqe totale 76 m2.Organizohet ne;Sallon ndenjeAmbjent gatimi1 dhome gjumiKorridor1 tualet1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume detaje na kontaktoni!, 76 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2023
130.000,00 euro

ZYRE/AMBIENT BIZNESI ME QERA NE QENDER PRANE POSTES QENDRORE NE TIRANE (ID 4261853)

Qender prane Postes Qendrore | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me Qera Zyra/Ambient Biznesi ne Ndertim te Ri te viteve te fundit, kati i 2 me ashensor, Siperfaqe totale 100 m², Ambienti jepet bosh, ndodhet ne qender te kryeqytetit dhe eshte i pershtatshem per gjitha llojet e biznesit. Organizohet ne: 3 ambiente, korridor qe ben shperndarjen e te gjithe ambienteve, tualeti i investuar dhe korridor i gjate.Jepet me Qera 800 euro ne muaj, 100 M2, Property ID : 4261853 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/05/2023
800,00 euro

APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMIO DINAMO PRANE “LUIS MEDICAL CENTER” NE TIRANE (ID 4129339)

Stadiumi Dinamo prane “Luis Medical Center” | 90 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 90 m² me hipoteke, kati 3, i rikonstruktuar totalisht, bosh, parket, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi jug.Shitet 140000 euro, 90 M2, Property ID : 4129339 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/05/2023
140.000,00 euro

QERA, AMBIENT PËR ZYRA, 21 DHJETORI, TIRANË

21 Dhjetori | 100 M2 | 450 Euro

Të dhëna mbi ambientin :100 m2,Kati 4,Ashensor,Tualet,BallkonCilësime të tjera:Ambienti është i organizuar në 3+1 dhe është bosh.Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, bosh

Botuar më 22/05/2023
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ALI DEM PRANE “CREDINS BANK” (ID 4129364)

Ali Dem prane “Credins Bank” | 80 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m², kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 85000 euro, 80 M2, Property ID : 4129364 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/05/2023
85.000,00 euro

AMBIENT PER ZYRA ME QERA

Myslym Shyri | 83 M2 | 500 Euro

Të dhëna mbi ambientin :83 m2,Kati 2,Pjesë vile,3 Ambiente,Tualet me dritareCilësime të tjera:Ambienti është i përshtatshëm për zyra, qendër kursesh etj.Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !, 83 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo

Botuar më 22/05/2023
500,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Ish Ekspozita | 25 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera zyre kati 0, 25 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 22/05/2023
35.000 leke/muaj

LIQENI THATE

Shitet, Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Kompleksin "Lake View", Liqeni i Thatë, Tiranë.UNA31678 | 156 M2 | 453.500 Euro

Disponojmë, Apartament 3+1+2 Poste Parkimi për shitje.Apartamenti ndodhet në kompleksin "Lake View", Liqeni të Thatë.• Sipërfaqe bruto: 155.63m2• Sipërfaqe neto: 130.7m2.• Siperfaqe verande 13.2m2• Kati i 8 banim.•Ambient ndenje•Ambient gatimi•3 dhoma gjumi•2 tualete•Verande.• Bosh.• Ne proces hipotekimi.• Sipe¨rfaqe e shfryte¨zueshme., 156 M2, kati 8, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2023
453.500,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT1+1 350€

Prane Harry Fultz | 55 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA , , Apartament 1+1Adresa: Perballe Harry Fultz Kati: 4Hyrja eshte e mobiluar Sip: 55m2Detaje rreth prones : Pallat ekzistues.Zona ofron te gjitha kushet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.Hyrja eshte e ndare ne : -korridorin shperndares-ambienti i ndenjes & kuzhina-1 dhome gjumi-1 tualetPer nje vizite ne prone na kontaktoni!, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
350,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

SHESHI WILLSON | 30 M2 | 280 Euro

Prane Sheshit Willson, ne Rrugen Sami Frasheri, jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2, kati i 1 i pallatit, 1 tualet, ne rruge dytesore, e pershtatshme per parukeri, qender estetike, jepet bosh. g.t.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 280 euro/muaj, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
280,00 euro/muaj
)