Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - BRRYLI

midis Ministrise se Jashtme dhe Ambulances Iraniane | 93 M2 | 93.000 Euro

Pa shensor Organizohet . Salloni dhe guzhina te ndara vec. 2 dhoma gjumi. 1 banjo. Ko...

Botuar më 26/11/2021
11.289.413 leke

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 125 M2 | 87.500 Euro

Shitet Apartament 3+1+2Banjo . Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , 3 Dhoma Gjum...

Botuar më 25/11/2021
10.619.503 leke

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+BLLK ME CMIM OKAZION - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 69 M2 | 48.300 Euro

Shitet Super Apartament 1+1+Bllk ne Fresk ., 69 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambje...

Botuar më 25/11/2021
5.861.966 leke

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 75.000 Euro

Në Durrës në Xhafzotaj SHITET shtëpi 1 kat me sip 120 m2 dhe sipërfaqe toke 800 ...

Botuar më 22/11/2021
9.094.419 leke

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 4.800.000 Leke

OKAZION!! OKAZION!! OKAZION!! Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne ...

Botuar më 22/11/2021
4.800.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - KODRA E DIELLIT

PAS ELEONORES | 210 M2 | 175.000 Euro

Papafingo ne katin e peste dhe te gjashte, me certifikate pronesie, me nje siperfaqe te bollshme, panoramike e kendshme e te gjithe zones, pa ashensor., 210 M2, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
21.510.594 leke

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT | 45 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1 Apartament ne gjendje shume te mire, e mobiluar, ne pallat ekzistues me orientim jug-lindje., 45 M2, 1 ambjent, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2021
5.777.131 leke

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

PERBALLE SHKOLLES ALEKS BUDA | 88 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1 Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, ne pallat te ri me ashensor, me hipoteke., 88 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
8.972.991 leke

SHTEPI NE SHITJE NE QESARAKE - FRESK

100 M MBI ANNA MARKET | 69 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1 Apartament ne gjendje te mire, i mobiluar, me ashensor dhe hipoteke., 69 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
7.006.308 leke

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA BARDHYL

30 M NGA BAR OSLO | 52.3 M2 | 56.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, e mobiluar, ne pallat ekzistues me orientim jug-lindje., 52.3 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
6.883.390 leke

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

NE QENDER E LAPRAKES | 81 M2 | 72.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, me hipoteke, ne pallat ekzistues,, 81 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
8.850.073 leke

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

NE QENDER E LAPRAKES | 81 M2 | 72.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, me hipoteke, ne pallat ekzistues,, 81 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
8.850.073 leke

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA ARJAN LELA

LAPRAKE | 74 M2 | 59.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, ne pallat ekzistues, me hipoteke dhe e rivleresuar., 74 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
7.252.143 leke

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

prane INTESA SAN PAOLO BANK | 77 M2 | 65.000 Euro

SHITET APARTAMENT LAPRAKE AFER INTESA SAN PAOLO BANK, 1+1,kati , 6 ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe e pajisur me hipoteke. Cmimi me mobilim te perfshire 65000 euro ,telefono tani ne numrin e telefonit 068 239 2142 ose ne numrin 069 204 0124., 77 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
7.942.344 leke

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS PRANE SHKOLLES VACE ZELA NE TIRANE (ID 4121770)

Ne zonen e Don Boskos | 131.5 M2 | 117.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne Pallat te Ri, Siperfaqe totale 131.5 m² (117 m² me hipoteke), Kati 2 banim me ashensor, Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno gjigande, 2 ballkone, korridor qe ben te mundur lidhjen e te gjitha dhomave, tualet.Shitet ne cmimin 117000 euro bosh, ose 127000 euro me mobilim modern.Cmimi 117000 euro, 131.5 M2, Property ID : 4121770 www.dreamalbania.a

Botuar më 29/11/2021
14.381.369 leke
)