Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MJULL-BATHORE 3 MIN NGA TEG

Mjull-Bathore 3 min nga TEG | 798 M2 | 1.600.000 Euro

Në Tiranë në Mjull-Bathore 3 min larg TEG-ut, SHITEN 2 Vila 3 kate me projekt dhe ...

Botuar më 04/06/2023
1.600.000,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS

FARMACIA 10 | 147 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qira Ambient Komercial tek Arlis, Farmacia 10!Ambienti organizohet si open s...

Botuar më 02/06/2023
1.200,00 euro/muaj

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Blloku Vasil Shanto | 80 M2 | 500 Euro

Në Tiranë tek Blloku Vasil Shanto jepet me QERA Dyqan me sipërfaqe 80 m2. Dyqani n...

Botuar më 29/05/2023
500,00 euro/muaj

* 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 75 M2 | 150.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te 21 Dhjetori.Ne apartament jane bere punime te reja si dhe mobilimi eshte modern i punuar me arkitekt.Eshte i pershtatshem per banim por edhe per çdo lloj biznesi si klinka, butik, zyra, qera ditore, etj.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe aktualisht eshte me qera 600 Euro ne muaj., 75 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ka nje vendndodhje perfekte.Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 07/06/2023
150.000,00 euro

SUPER APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 116 M2 | 800 Euro

Totalisht i investuar.Lokacion fantastik ,ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme Ndertim i ri ,Kati 7 banim, 116 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
800,00 euro/muaj

* KSAMIL

Sarande | 400 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke trualli ne Ksamil. Toka eshte me siperfaqe 400 m2.Disponon dhe nje ndertim 105 m2 me dokumenta te rregullta.Toka ka koficent ndertimi 1.8 nderton 700 m2.Mund te ndertohet 4 kate+bodrume.Disponon dokument te rregullt.Ksamili ka shume plazhe mahnitese me rere dhe guralece.Ndodhet ne skajin Jugor të vendit., 400 M2, Duke pasur parasysh aksesin e tij bregdetar dhe klimen mesdhetare per pese muaj mot te ngrohte.Ksamili eshte kthyer ne nje atraksion te rendesishem turistik.

Botuar më 07/06/2023
180.000,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 124 M2 | 245.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis,Square 21.Apartamenti ka investime ekstra:eshte i shtruar me parket,tavan te varur me ndricim LED, kondicionere multi-split ne cdo ambjent,hidrosanitaret jane inkaso etj. Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Kompleksi Square 21 dallohet per punimet shume cilesore,dritaret jane dopio xham,termo-hidroizolim,, 124 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, fasade e ventiluar,hidrosanitaret jane inkaso,me ashensore nga me te mirat ne treg.Aktualisht apartamenti eshte me qera 900 Euro/muaj.Orientim Veri-Perendim.Disponon certifikate.

Botuar më 07/06/2023
245.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA 10 KORRIKU, KORCE

Mbrapa pasticeri Tasho | 300 M2 | 180.000 Euro

Shite shtepi private mbrapa pasticeri Tasho. Objekti disponon ; kati i pare 1/2 dyqan dhe 1/2 hotel , kati i dyte 4 dgoma gjumi korid 2 ballkone banje guzhine , kati i 3 papafingo, 300 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Siperfaqe trualli 169.3 m Siperfaqe ndertimi 134.8m

Botuar më 07/06/2023
180.000,00 euro

* MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 75 M2 | 560.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga Myslym Shyri.Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualet.Mund te perdoret per aktivitete biznesi te ndryshme etj.Ndodhet buze rruges kryesore.Ka ambient te shfrytezueshem per reklamim.Zone perfekte per biznes.Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe mund te jepet me qira 2500 euro/muaj.Disponon Certifikate Pronesie., 75 M2, 1 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
560.000,00 euro

* LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 120 M2 | 200.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (Studio Flat) te Liqeni i Thate. Pallati eshte i vitit 2016.Apartamenti disponon dukumentacion te rregullt hipotekor., 120 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
200.000,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 173 M2 | 865.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga e Kavajes, Kompleksi Arlis Square 21.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Dyqani ka shume verande dhe eshte investim perfekt per bar, restorant, klinike etj.Disponon Certifikate Pronesie., 173 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
865.000,00 euro

* RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Arlis, Square 21 | 348 M2 | 1.566.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga e Kavajes, Kompleksi Arlis Square 21.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Dyqani ka shume verande dhe eshte investim perfekt per bar, restorant, klinike etj.Disponon Certifikate Pronesie., 348 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
1.566.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!-ROY75146

Durres | 75 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet vijen e dyte bregdetare , ne nje zone shume te frekuentuar nga turistet vendas dhe te huaj.Organizohet nga nje soxhorno bashkangjitur me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.Orjentohet ne drejtim te jug pererndimit , qe ben te mundur nje rrezatimin e diellit ne nje pjese te mire te dites., 75 M2, Facilitet qe ofron zona ku ndodhet apartamenti jane shum te favorshme per nje jetese sa me komode.Apartamenti jepet dhe me qera 10 ditore me 40 ( EURO ) Nata , gjate sezonit.

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj
)