Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 220 M2 | 130.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 5 minuta nga deti SHITET Vilë 2 kate me sip ndërtimi 220 m2 dhe sip trualli 320 m2. Secili kat i vilës përbëhet nga apartament 2+1 që ka verandë, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje dhe 1 tualet. Vila ka oborr, parkim dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 130.000 euro.Për infoCel. 0684109062, [email protected], 220 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
130.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA - RRUGA NDRE MJEDA

Bar Xhaki | 45 M2 | 40.000 Leke

45 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zona oron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode, teper e aksesueshme, mundesi parkimi

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

~ 21 DHJETORI

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT SQUARE 21 | 75 M2 | 112.500 Euro

Shitet apartament 1+1 me vendodhje te rruga Sali Butka.Apartamenti eshte me siperfaqe 75 m2.Organizohet ne;~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~1 dhome gjumi~ Korridor~1 tualet me dritare~1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ndertuar vitet e fundit me ashensor.Shitet bosh.Disponon Certifikate Pronesie!Per me shume detaje na kontaktoni!, 75 M2

Botuar më 30/05/2023
112.500,00 euro

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 95.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1 kat me sipërfaqe 104 m2 dhe sipërfaqe toke 315 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 3 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 95.000 euro.Për çdo informacionCel. [email protected], 104 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
95.000,00 euro

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS XHAMIA 4 MINARE

Xhamia 4 Minare | 197 M2 | 110.000 Euro

OKAZION! Shtepi 2 kate me vlere sa nje apartament.Në Plazhin e Durrësit perballe Xhamisë 4 Minare, 5 min larg detit SHITET shtëpi 2 kate me sip ndërtimi 197 m2 trualli 272 m2. Shtëpia ka katin e parë 94 m2 dhe katin e dytë 103 m2. Ka parkim makine dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 110.000 euro.Për çdo info kontaktoni në Cel. 0684109062, [email protected], 197 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
110.000,00 euro

/JEPET ME QERA KAPANONI ME VENDODHJE NE KASHAR

kashar | 420 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera kapanoni me vendodhje ne KasharKa siperfaqe totale 420m2Te dhenat e KapanonitLartesi 9mlinje 3 fazorePus ujiKapanoni eshte i investuar totalisht se fundmi.Ndodhet afer autostrades Tirane-DurresPer me teper detaje na kontaktoni:0692031247, 420 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
1.500,00 euro/muaj

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

JEPET ZYRE ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 105 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera per zyra me vendodhje te Kompleksi Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 105 m2.Organizohet ne;~3 ambjente pune ~korridor ~2 tualete ~ballkon.Per me shume detaje na kontaktoni!, 105 M2

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro/muaj

NE DURRES PRANE SHKOLLES 2 GJELAT

Plazhi i Durrësit pranë Hotel Florida | 131 M2 | 92.000 Euro

Në Durrës pranë Shkollës "Dy gjelat" SHITET shtëpi private 1 kat me sipërfaqe 131 m2. Shtëpia përbëhet nga korridori, 2 dhoma gjumi, kuzhinë gatimi, ambjent ndënje, 1 tualet, 1 verandë e madhe dhe 1 garazhd.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 92.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni nëCel. 0684109062,[email protected], 131 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bodrum, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
92.000,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS

Square 21 | 102 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis, Square 21.Ambjenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi Chiller,tavan te varur me drita LED, parket cilesor etj.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze., 102 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2BLLK ME PAMJE NGA KOPSHTI BOTANIK

Rruga Eduart Mano,fundi i rruges. | 114 M2 | 165.000 Euro

Mundesi parkimi free si rezidente te kompleksit.I investuar dhe me certifikate pronesie.Ofrohen siguri si dhe standartet me te larta ne ndertim., 114 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
165.000,00 euro
)