Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MIHAL GRAMENO

Rruga Mihal Grameno | 900 M2 | 1.300 Euro

Rruga Mihal Grameno, jepet me Qera Vile 2 Kateshe+ papafino+ 1 kat bodrum, siperfaqe 900 m2, kati perdhes bodrum+garazh, kati i pare eshte i organizuar nga 3 ambient, tualet, ballkon, kati 2 eshte i organizuar nga 4 ambiente, 2 tualete, ballkon, papafingo ka 1 dhome, verande, oborr me peme frutore.Jepet me Qera 1300 Euro/Muaj, 900 M2, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
1.300,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Te terminali prane big marketit | 110 M2 | 93.000 Euro

110 m2 sip. totale,103 sip. brendshme,shitet pjeserisht i mobiluar., 110 M2

Botuar më 29/05/2023
93.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Farmacise Nr 10 | 106 M2 | 550 Euro

Prane Farmacise Nr 10 , buze rruge jepet me qera zyre me siperfaqe 106 m2 , kati 3 me ashensor. Zyra organizohet nga 3 ambjente pune 2 tualete dhe 1 ballkon. E pershtatshme per zyra , klinika.Jepet 550 Euro / Muaj, 106 M2

Botuar më 29/05/2023
550,00 euro/muaj

21 DHJETORI, KOMPLEKSI MAGNET

Kontakti , 21 Dhjetori | 92 M2 | 550 Euro

21 Dhjetori, kompleksi Magnet, jepet me qira ambient per zyra, me siperfaqe 92 m2, kati i 5 me ashensor. Zyra ndahet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe 1 ballkon. Totalisht e investuar, me fasade te ventiluar, mdricim i brendshem, grila te automatizuara dhe ambienti eshte i shtruar me parket.Jepet me qira 550 Euro ne Muaj Neto, 92 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
550,00 euro/muaj

JORDAN MISJA

Kompleksi marga | 65 M2 | 93.000 Euro

Rruga Jordan Misja, kompleksi Marga, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 3 me ashensor, bosh. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te sapo perfunduar, me hipoteke. Organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon. Nuk shitet me kredi !Shitet 93000 Euro, 65 M2

Botuar më 29/05/2023
93.000,00 euro

NE VLORE APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE !

ID: Billion2768 | 74 M2 | 111.000 Euro

Ne Lungo Mare , shitet super aparatement 1+1 cmimi i diskutueshem, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te njohura ne qytetin e Vlores. Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme si aktivitete tregetare,institucione arsimore ,shkolla kopeshte,markete, etj., 74 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Pak metra afer detit ne zonen me te mire ne Vlore. Apartamenti 1+1 ndodhet ne katin e 3-te, ne nje pallati te ri.Kontaktoni +355692033500!

Botuar më 29/05/2023
111.000,00 euro

QERA, APARTAMENT 1+1, MINISTRIA E JASHTME, TIRANË

Ministria e Jashtme | 50 M2 | 240 Euro

Të dhëna mbi apartamentin :Ambient Ndenje + Ambient Gatimi,Dhomë Gjumi,Tualet me dritare,Kati 5,Pallat Ekzistues,50 m2Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !, 50 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 29/05/2023
240,00 euro/muaj

LIQENI THATE,DUBLEX

Liqeni Thate | 110 M2 | 500 Euro

Liqeni Thate, jepet me qera Duplex, siperfaqe 110 m2, kati 5 ne pallat te ri, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar, garazh te perfshire ne cmim. Jepet me Qera 500 Euro ne muaj, 110 M2

Botuar më 29/05/2023
500,00 euro/muaj

PJESE VILE ME QERA - TEK XHAMLLIKU

rruga Dum Alla | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera1+1, ne nje shtepi private, 60 M2, kati 3, bosh

Botuar më 29/05/2023
25.000 leke

SHTEPI ME QERA - RR. VANGJEL GJIKONDI

prane rruges Jordan Misja | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, shtepi private, e pershtatshme dhe per magazine

Botuar më 29/05/2023
35.000 leke
)