Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE

PRANE LIQENIT TE FARKES | 60 M2 | 18.000 Leke

60 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
18.000 leke/muaj

QENDËR,

Mine Peza - Qendër, | 50 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 prane Qendres, tek rruga "Mine Peza". Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. Organizimi i apartamentit perbehet nga nje sallon, kuzhina e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode per te banuar.Cmimi nuk e perfshin tatimin 15%., 50 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
55.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 52 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qira brenda rezidences Kodra Diellit 2.Apartamenti organizohet ne: sallon ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara perderisa ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet per nje jetese sa me komode.Ne cmim perfshihet edhe administrimi i apartamentit.Ne cmim nuk perfshihet 15% i tatimit., 52 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
400,00 euro/muaj

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

OKAZION 3500 EURO M2!!!SHITET DYQAN TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 85 M2 | 297.500 Euro

OKAZION!!! Shitet dyqan komercial me vendodhje te Kompleksi Arlis, Square 21.Dyqani eshte me siperfaqe 85 m2.Organizohet ne:Ambjent Open Space~Tualet.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Kompleksi Arlis 21 eshte nje nga komplekset me punime shume cilesore.Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes., 85 M2, Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Disponon Certifikate Pronesie.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 30/05/2023
297.500,00 euro

* ISH FUSHA E AVIACIONIT

21 Dhjetori | 90 M2 | 150.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te ish Fusha e Aviacionit.Apartamenti eshte me siperfaqe 90 m2 +120 m2 verande.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti eshte i sapo perfunduar.Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 30/05/2023
150.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Medrese | 95 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1, 95 M2, 7 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
45.000 leke/muaj

SHITET APT. 1+1 TEK ISH FUSHA EAVIACIONIT

PRANE BAR AGRON | 48 M2 | 78.000 Euro

Kati 10,pallat i ri,me 2 ashensore,i mir administruar, 48 M2

Botuar më 30/05/2023
78.000,00 euro

TRUALL NE SHITJE - SHKOZET DURRES

Gjykata e apelit durres | 322 M2 | 34.000 Euro

Ne Durres ne Shkozet prane Gjykates se Apelit SHITET shtepi 121 m2 dhe truall 322 m2. Shtepia ndodhet buze asfaltit, me orientim shume te mire,ne zone te qete dhe eshte ne gjendje per tu rindertuar ose per tu ribere nga e para.Disponon CERTIFIKATE PRONESIE dhe dokumentacion te rregullt.Cmimi 34.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 322 M2, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar më 30/05/2023
34.000,00 euro

ASTIR

Rruga Nexho Konomi | 97 M2 | 600 Euro

Ne Unaze te Re, ne Kompleksin SimaCom, ju propozojme per qira apartament 2+1+2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete, 1 dhome ndenje dhe kuzhine open space, post parkimi, me cmim ekstraApartamenti ndodhet ne katin e 5., 97 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 220 M2 | 130.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 5 minuta nga deti SHITET Vilë 2 kate me sip ndërtimi 220 m2 dhe sip trualli 320 m2. Secili kat i vilës përbëhet nga apartament 2+1 që ka verandë, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje dhe 1 tualet. Vila ka oborr, parkim dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 130.000 euro.Për infoCel. 0684109062, [email protected], 220 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
130.000,00 euro
)