Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALI DEMI

ALI DEMI | 40 M2 | 400 Euro

Dyqan Me Qera Ne Ali Dem (ID BD21400) Ne Ali Dem, prane big marketit jepet me qera dyqan ne rruge kryesore me siperfaqe 40 m2 brenda dhe 25 m2 verande, kati 0 i ngritur nga toka me 4 shkalle , me fasade xhami, i pershtatshem per mini market, dyqan fruta perime , farmaci, qender estetike etj a.r.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeJepet me qera 400 euro/muaj, 40 M2, bosh

Botuar më 06/06/2023
400,00 euro/muaj

ZYRE PER QIRA PRANE JURIDIKUT

Universiteti Juridik i Tiranes | 76 M2 | 500 Euro

Ne Rrugen Vaso Pasha ofrojme per qira ambient per zyra. Zyra ndodhet ne katin 4 te nje ndertimi te vjeter dhe organizohet ne 4 ambiente pune dhe 1 tualet.Siperfaqe 75.80. Zyra ofron ambiente te bollshme.Per me shume informacione me kontaktoni!, 76 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/06/2023
500,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QERA -RRUGA MIHAL GRAMENO

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA MIHAL GRAMENO | 87 M2 | 600 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~87M2~2+1+BALLKON~KATI 2~PALLAT I RI~ME ASHENSOR~BOSH~GJENDJE SHUME E MIRE~ME PAMJE NGA RRUGA~TE MIHAL GRAMENO~CMIMI 600 EUROKONTAKTONI 0676722221E100, 87 M2, 1 banjo

Botuar më 06/06/2023
600,00 euro

AMBIENT ZYRASH ME QERA NE RRUGEN E DIBRES NE AFERSI TE SHKOLLES SE BASHKUAR NE TIRANE (ID 4261884)

Rruga e Dibres ne afersi te Shkolles se Bashkuar | 200 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient/zyre me qera, siperfaqe 200 m², kati pare ne nje pallat te ri te sapo perfunduar, ashensor i dedikuar vetem per katin e zyrave, open space, vetrate xhami, buze rruge kryesore.Cmimi 1500 Euro, 200 M2, Property ID : 4261884 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/06/2023
1.500,00 euro

ISH STACIONI I TRENIT

afer Mullirit te Vjeter | 147 M2 | 550 Euro

Ambient per zyra, 147 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, 3 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/06/2023
550,00 euro/muaj

PAZARI I RI

rruga Hoxha Tahsim | 75 M2 | 600 Euro

Zyre per qira, 75 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 06/06/2023
600,00 euro/muaj

AMBJENT ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 (ID 4281157)

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3 | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qera Zyre, Me Siperfaqe 400 m², Lartesi 3.5m, Kati 3 ne Ndertim te ri, Fasade Xhami, Linje trefazor, Ashensor industrial. Open Space me 2 Tualete, E pershtatshme per zyra, punishte industriale etj. Cmimi 1000 Euro, 400 M2, Property ID : 4281157 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/06/2023
1.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Afer Inxhinierise Ndertimit | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent 2+1 per zyra, Bosh, me K/bufe, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 100 m², tualet, parket, 2 kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 100 M2

Botuar më 06/06/2023
500,00 euro

AMBJENTE ME QERA - ~5 MAJI

AMBJENT BIZNESI ME QERA ME SIP.400 M2 TE 5 MAJI | 400 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me vendodhje te 5 Maji.Ambjenti ka siperfaqe 400 m2.Organizohet ne:Me pamje nga rruga kryesore.Organizohet ne:~5 ambjente~2 tualete.Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshme per rritjen e biznesit tuaj.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 400 M2

Botuar më 06/06/2023
2.500,00 euro/muaj

~ BLLOK

JEPET AMBJENT ME QERA PER ZYRA NE BLLOK | 580 M2 | 6.960 Euro

Super ambjent per zyra Open Space me qera ne Bllok.Ambjenti eshte me sip.580 m2.Mundesi ndarjeje ne shume seksione te ndryshme.Sistem kondicionimi dhe aspirimi.Sisteme elektrike dhe hidraulike cilesore.Ambjenti ka super investim dhe eshte i shtruar me parket cilesor.Ambjenti ndodhet prane ne nje pallat te ri dhe shume e lehte e aksesueshme me cdo facilitet ne afersi., 580 M2, E pershtatshme per aktivitete te ndryshme qe u nevojitet siperfaqe te konsiderueshme.Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 06/06/2023
6.960,00 euro/muaj
)