Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT ZYRASH PER SHITJE TEK STADIUMI DINAMO NE TIRANE (ID 4161073)

tek Stadiumi Dinamo | 251 M2 | 880.000 Euro

Shitet ambjent zyrash me hipoteke, siperfaqe 251 m² neto, kati i dyte ne nje pallat te ri. Ambjenti eshte open space dhe ka fasade xhami. I pershtatshem per kategori te ndryshme biznesesh. Aktualisht i dhene me qera. Cmimi 880000 euro, 251 M2, Property ID : 4161073, www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
880.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PRANE VIZION PLUS (ID 42611032).

Ne Don Bosko prane Vizion Plus | 118 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja totale 118 m², pallat i ri, ashensor, kati i 2 . Organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete, korridor, 2 ballkone, i pershtatshem per zyra, qender kursesh, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe qe ofron akses dhe facilitete te shumta ., 118 M2, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2024
800,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE

Prane Ministris se Drejtesis | 30 M2 | 450 Euro

Bulevardi Zogu i Pare , prane Ministris se Drejtesis , jepet zyre me qera , me siperfaqe 30m2 ne katin e 1 . Zyra organizohet nga 1 ambjente pune dhe tualete . Jepet si ne Foto.Jepet 450 Euro / Muaj, 30 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE

Prane Ministris se Drejtesis | 30 M2 | 450 Euro

Bulevardi Zogu i Pare , prane Ministris se Drejtesis , jepet zyre me qera , me siperfaqe 30m2 ne katin e 1 . Zyra organizohet nga 1 ambjente pune dhe tualete . Jepet si ne Foto.Jepet 450 Euro / Muaj, 30 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE

Prane Ministris se Drejtesis | 30 M2 | 450 Euro

Bulevardi Zogu i Pare , prane Ministris se Drejtesis , jepet zyre me qera , me siperfaqe 30m2 ne katin e 1 . Zyra organizohet nga 1 ambjente pune dhe tualete . Jepet si ne Foto.Jepet 450 Euro / Muaj, 30 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE

Prane Ministris se Drejtesis | 30 M2 | 450 Euro

Bulevardi Zogu i Pare , prane Ministris se Drejtesis , jepet zyre me qera , me siperfaqe 30m2 ne katin e 1 . Zyra organizohet nga 1 ambjente pune dhe tualete . Jepet si ne Foto.Jepet 450 Euro / Muaj, 30 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE

Prane Ministris se Drejtesis | 30 M2 | 450 Euro

Bulevardi Zogu i Pare , prane Ministris se Drejtesis , jepet zyre me qera , me siperfaqe 30m2 ne katin e 1 . Zyra organizohet nga 1 ambjente pune dhe tualete . Jepet si ne Foto.Jepet 450 Euro / Muaj, 30 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Spitalit 5. | 35 M2 | 500 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge Mbrapa Spitalit 5. Ambienti ka siperfaqe totale 35m2 . Biznesi buze rruge e ben te mundur reklamimin ne menyren me te mire plus me vetrata xhami .Qira 500 Euro, 35 M2, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
500,00 euro

RRUGA ARBEN BROCI

prane Fakultetit te Ekonomise | 105 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent me qera prane Fakultetit te Ekonomise. Ambjenti i perkon nje siperfaqeje prej 105m2, me nje pozicion gjeografik te pershtatshem per aksesimin e klienteve dhe bizneseve te tjera., 105 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2024
800,00 euro/muaj

JEPET PER QIRA ZYRE TEK STACIONI I TRENIT

Bulevardi i Ri, Stacioni i Trenit | 130 M2 | 700 Euro

Jepet per qira ambjent biznesi tek stacioni i trenit, me pamje nga Bulevardi i Ri. Ambjenti ndodhet ne kat te 2 teknik dhe ka nje siperfaqe prej 130m2 .Ambjenti eshte i sapo rinovuar dhe investuar.Per me shume info na kontaktoni, 130 M2, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 22/02/2024
700,00 euro/muaj
)