Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH FUSHA AVIACIONIT

rruga e dafinave | 106 M2 | 400 Euro

Jepet me qira 2+1+2 bosh per banim ose zyre, 106 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
400 euro/muaj

SQUARE 21

RR.E KAVAJES | 108 M2 | 700 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2,BOSH PER ZYRE!, 108 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
700,00 euro/muaj

DON BOSKO

PERBALLE VIZION PLUS | 115 M2 | 550 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, 115 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
550,00 euro/muaj

ISH FUSHA AVIACIONIT

KOMPLEKS I RI | 65 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 1+1+POST PARKIM, 65 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA 2+1 NE ALI DEM

FUSHA ALI DEM | 70 M2 | 40.000 Leke

HYRJE E MOBILUAR, 70 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
40.000 leke

SHITET SHTEPI 2+1 NE MYSLYM SHYR

TEK SOMEGU | 100 M2 | 103.000 Euro

HYRJE E REGULLUAR KOMPLETE LUSTER DHE ME IZOLIM ,TARACE ME DY SHTRESA KATRAMA, 100 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ME RIVLERSIM 102000 MIJE EURO, PALLAT EKZISTUES

Botuar më 26/03/2023
103.000,00 euro

SHITEN DY HYRJE DHE 1+1 2+1TEK MIHAL GRAMENO

SHITET 1+1 NE KATIN E 6 E MOBILUAR PALLAT I RI 1000 EURO METRI DHE 2+1 PO ME ATE CMIM | 155 M2 | 155.000 Euro

1+1 ESHTE 92 METER NDERSA 2+1 155 METRA DY WC DY BALLKONE, 155 M2, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
155.000,00 euro

JEPET SHTEPI ME QERA NE DON BOSKO 2+1

PRANE KARBURANT PETROL ZOG TE ZI | 70 M2 | 360 Euro

HYRJE E KOMPLETUAR, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
360,00 euro

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 NE ALI DEM

Ish piro manin | 70 M2 | 400 Euro

HYRJE E KOMPLETUAR KA DHOM THARJE, 70 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
400,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA

Shkolla 4 Dëshmorët | 93 M2 | 102.300 Euro

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 93m² dhe ndodhet ne katin e 2 të një pallati te ri.Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 93 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 26/03/2023
102.300,00 euro
)